Karolina Czarnecka - bilety

Karolina Czarnecka

Artystka interdyscyplinarna. Sławę zyskała dzięki piosence „Hera, koka, hasz, LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Swoją karierę muzyczną opiera na solowych występach, ale również występach zespołowych wraz z girls bandem Gang Śródmieście.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu Karolina Czarnecka

Początki działalności

Rozpoczynając przygodę z muzyką została laureatką nagrody specjalnej 17 Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”. Na rynku muzycznym zaistniała w 2014 roku dzięki interpretacji utworu The Tiger Lillies – Heroin and Cocain. Umieszczony w serwisie YouTube występ już w przeciągu tygodnia uzyskał 1,5 mln wyświetleń, a w ciągu dwóch lat liczba ta wzrosła aż do 20 milionów. Tak duże zainteresowanie sprawiło, że przy pomocy platformy crowdfundingowej polak potrafi zebrała ponad 36 tys. zł, które pozwoliło jej zrealizować teledysk do utworu „Hera, Koka, Hasz, LSD”. Już na początku 2014 roku opublikowano wideoklip, a kilka miesięcy później do sprzedaży trafił jej pierwszy solowy mini album.

Albumy studyjne

  • Córka (EP) (2014)
  • Feminopolo (z Gang Śródmieście) (2017)
  • Solarium 2.0 (2018)

Ostatni krążek artystki to pamiętnik przedstawiający to, co spotkało ją w życiu. Album pokazuje, iż artystka twardo stąpa po ziemi, wyciągnęła wnioski i idzie po to co jej się należy. W porównaniu do poprzednich albumów jest zdecydowanie bogatszy oraz bardziej pyszny. Melodie towarzyszące nie są tak surowe jak na jej debiutanckiej płycie. Można za to spotkać gładką, lotną i przestrzenną muzykę uzupełnioną fascynującymi instrumentami. Elementem wprowadzającym klimat są również backgroungowe chórki oraz dreampopowe dźwięki. Płyta należy zdecydowanie do tych, które jednych zachwycają a innych denerwują. Album składa się z 13 utworów, a singlem promującym jest Anaruk.

Jeśli lubisz zabawę słowem i alternatywne dźwięki – kup bilety na Karolina Czarnecka już teraz!

Karolina Czarnecka to polska wokalistka i aktorka, która łączy różne dyscypliny artystyczne. Medialny rozgłos przyniosła jej interpretacja utworu “Hera, koka, hasz, LSD” z repertuaru Tiger Lillies. Piosenka, którą wykonała podczas PPA we Wrocławiu, osiągnęła prawie 30 milionów wyświetleń na YouTubie. Koncert Karoliny Czarneckiej będzie doskonałą okazją do poznania jest zróżnicowanej twórczości. Członkini warszawskiej grupy teatralno-kabaretowej “Pożar w Burdelu”, jest też wokalistką grupy Gang Śródmieście.

Lady Pank - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Lady Pank
4 minuty temu