Kev Fox - bilety

Kev Fox

„Jestem muzykiem, robię muzykę i nic poza tym”. Rodowity anglik, choć od niedawna sopocianin. Wyróżnia go charyzmatyczny wokal, „chropowate”, „brudne” utwory i przede wszystkim mocny, sceniczny wizerunek. Rozgłos przyniósł mu duet z Andrzejem Smolikiem.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Skład zespołu Kev Fox

 • Kev Fox – wokalista, gitarzysta, kompozytor,
 • Andrzej Smolik – muzyk, kompozytor, producent muzyczny, dziennikarz radiowy, multiinstrumentalista.
 • Chciałbyś usłyszeć ten niesamowity duet? Kup bilety na jego koncert na żywo już dziś!

  Początki Kev Fox

  Kev Fox to brytyjski artysta, którego kariera muzyczna rozpoczęła się w Manchesterze. W trakcie swojej kariery nagrał kilka solowych płyt. Podczas swojego drugiego pobytu w Polsce zaskarbił sobie nie tylko uznanie wśród publiczności, ale też zyskał uznanie Andrzeja Smolika, który zaprosił go do współpracy. Współpraca ze Smolikiem otworzyła drzwi do kariery Foxa. Ich pierwszy wspólny krążek wydany został w 2015 roku. Popularność, jaką zyskali stała się napędem do kontynuowania ich muzycznej współpracy. Kolejnym wspólnym dziełem artystów była EP-ka Queen of Hearts, która zawiera 4 utwory.

  Twórczość Keva Foxa wyróżniają misternie skonstruowane melodie, które przepełnione są melancholią a także hipnotyzującym wokalem, który połączony z minimalistycznym brzmieniem gitary i kontrabasu przenosi słuchaczy w niezwykłą podróż.

  Albumy studyjne

 • Help Yourself - minialbum
 • King for a Day (2012)
 • Smolik//Kev Fox (2015)
 • Queen of Hearts (2017)
 • Najnowsza EP-ka duetu została nagrana w legendarnym Real World Studios w UK. Premiera utworu promującego album „Queen of Hearts” miała miejsce w marcu 2017 roku podczas Live Sesji w YouTube Space w Berlinie. W tym samym czasie, co tworzono EP-kę, zdecydowano również o powstaniu filmu w technologii VR a jeden z utworów tj. „All the Saints” w niedługim czasie stał się muzyką promującą jeden z banków. Muzycy zapewniają, że po zakończeniu trasy koncertowej rozpoczynają prace nad pełnowymiarowym albumem.

  Kup bilety na Kev Fox już teraz!

  Kev Fox dobrze znany jest angielskim i irlandzkim miłośnikom oryginalnych brzmień. Artysta o hipnotyzującym głosie dał się poznać również polskiej publiczności. W 2015 roku wspólnie z Andrzejem Smolikiem nagrał “Queen of Hearts” – album pełen kojących dźwięków gitary i delikatnego wokalu. Krążek niemal od razu pokrył się platyną i otrzymał tytuł “Najlepszej płyty roku 2015” w konkursie Gazety Wyborczej. Bilety na koncerty Keva Foxa sprzedają się w mgnieniu oka, dlatego warto nabyć je z wyprzedzeniem.

  Lady Pank - zdjęcie główne wydarzenia

  Fan kupił bilet na
  Lady Pank
  2 minuty temu