Kinga Miśkiewicz - bilety

Kinga Miśkiewicz

Wokalistka, trenerka emisji głosu, lektorka oraz psycholog. Do muzyki i do życia podchodzi niezwykle intuicyjnie. Nie planuje niczego. Jej kariera muzyczna opiera się nie tylko na solowych występach, ale również na współpracy ze znanymi artystami jak np. Ten Typ Mes.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Skład zespołu Kingi Miśkiewicz

 • Kinga Miśkiewicz – wokalistka
 • Andrzej Pieszak – klawisze
 • Tomasz Mądzielewski – perkusja

 • Chciałbyś poznać twórczość Kingi Miśkiewicz? Kup bilety na koncert!

  Początki działalności

  Kariera muzyczna Kingi Miśkiewicz rozpoczęła się w 2007 roku. Właśnie wtedy, wraz z Andrzejem Pieszakiem, producentem, powołali projekt „Furia Futrzaków”. Album zawierał synth-popowe aranżacje, które ku zaskoczeniu, spotkały się ze sporym uznaniem słuchaczy. Pierwszy krążek otworzył duetowi drogę do pojawienia się na antenie PR Trójki a także do udziału w ogólnopolskich festiwalach takich jak Open’er czy też Free Form. Zdecydowała się jednak na rozpoczęcie kariery solowej, której zapowiedzią był mini album wydany w 2017 roku. Krążek był również zapowiedzią nowego, pełnowymiarowego albumu, który ukazał się już rok później.

  Albumy studyjne

 • Furia Futrzaków (2007)
 • To Mi Nie (2018)

 • EP

 • Kalejdoskop (2017)

 • Ostatni krążek artystki zawiera 10 utworów, w skład, których wchodzą również single. O swoim albumie Miśkiewicz mówi, że to niezwykle osobisty materiał. Dzięki optymizmowi połączyła melodie z ciepłymi, popowymi syntezatorami i tłusto brzmiącymi bitami. Album można określić jako niezwykle piosenkowy, popowy i nowoczesny. Warto wspomnieć, że krążek powstał w wyniku ponownej współpracy z Andrzejem Pleszakiem, który zadbał o odpowiednią oprawę produkcyjno-muzyczną. Warstwa instrumentalna utworów powstała w wyniku współpracy z Maciejem Gołyźniakiem, a pełne brzmienie albumu dopełnił Marcin Szwajcer. Teksty utworów zostały stworzone m.in. przez Annę Michalską oraz Ten Typ Mes.

  Kup bilety na koncert Kingi Miśkiewicz już teraz!

  Utalentowana wokalistka, nauczycielka śpiewu i psycholożka – Kinga Miśkiewicz na muzyce zna się jak mało kto. Jej genialny głos mieliśmy okazję usłyszeć w duecie Furia Futrzaków, który zakończyła na rzecz solowej kariery. “Nie lubię kobiet…” to przewrotny tytuł jej debiutanckiej płyty. Odczarowuje w niej kobiece stereotypy, krytykując zachowania, które je potęgują. Koncert Kingi Misiewicz to spotkanie ze stuprocentową kobietą, trenerką i jurorką muzyczną, a przede wszystkim – zdolną artystką.

  FEN 54 - zdjęcie główne wydarzenia

  Fan kupił bilet na
  FEN 54
  4 minuty temu