Lej Mi Pół - bilety

Lej Mi Pół

Lej Mi Pół to zespół pochodzący z Bielska-Białej, grająca punk oraz metal. W skład zespołu wchodzi trójka muzyków. Jeden z nich jest absolwentem szkoły muzycznej, dlatego ich muzyka cechuje się gęstymi riffami oraz mocnym przekazem w warstwie tekstowej. Skład to: Maślak -Gitara,wokal,Bułka-Bas,wokal, Bzzyk- perkusja. Formacja Lej Mi Pół wydała dotąd dwie płyty: "SKOLIOZA ODBYTU" 2012 r. i "FABRYKA MĘSKOŚCI" w 2014r.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Lej Mi Pół

Do ich sukcesów należy bycie w półfinale Antyfestu w 2014 roku, ponad 1 000 000 wyświetleń kanału LMP na YOUTUBE , 8 teledysków oraz kilka tysięcy fanów na Facebooku. Bilety na Lej mi Pół to z pewnością łakomy kąsek dla ich fanów, dlatego bardzo szybko się rozchodzą. Należy szybko kupować ich bilety poprzez naszą stronę, by cieszyć się ich brzmieniem podczas koncertu na żywo. Zagrali ponad 100 koncertów, co sprawia, że mają duże doświadczenie i potrafią rozgrzać publikę do czerwoności. Zespół Lej Mi Pół brał udział w takich festiwalach jak Zacieralia 2014 w warszawskiej Progresji, Kac w Krakowie (2013).

Ich największe hity to "Prętem po jajach", Nakurwiaj salto", "Siostra", "Płonacy rów", Must be the qtas", "Bimber". Jeśli kupisz u nas bilety na Lej Mi Pół to sam przekonasz się, że rządzą na koncertach i potrafią dać publice dużo energii. Dzięki własnemu, unikatowemu brzmieniu mają dużą renomę na scenie polskiego punka i rocka. Mają swoich fanów, którzy wiernie przychodzą na ich koncerty, wspierając swój ulubiony zespół.

Trójka muzyków z Bielska-Białej, grająca punk i metal spora namieszała na polskiej scenie muzycznej. Dowodem na to są dwie doskonałe płyty, setki koncertów oraz udział w dużych festiwalach. Doświadczenie na scenie oraz wykształcenie muzyczne jednego z członków wpłynęło na stworzenie niecodziennego i stylu zespołu Lej Mi Pół. Dwie płyty miały dobry oddźwięk na rynku, a koncerty zespoły są zawsze energetyczne i emocjonujące.

Kupując bilety na Lej mi Pół macie gwarancję świetnego widowiska scenicznego, muzyki na najwyższym poziomie i profesjonalizmu. To naprawdę świetny zespół grający muzykę z zakresu punk oraz metal. Bilety na Lej Mi Pół to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów muzyki metalowej oraz punkowej. Kup bilety na Lej Mi Pół na naszej stronie i ciesz się esencją punku i metalu podczas koncertu na żywo w swoim mieście. Śledź wszystkie nasze wydarzenia i koncerty na naszej stronie, by nie przegapić występu Lej Mi Pół.

Zespół Lej Mi Pół słynie z rockowo-punkowych brzmień i ciętego języka. To właśnie mocny przekaz przyniósł im popularność, którą widać w ilości fanów na koncertach. Zespół ma na koncie wiele sukcesów – w 2014 roku dotarł do półfinału Antyfestu, zagrał na warszawskich Zacieraliach 2014, krakowskim KACu 2013, występował m.in. z Leniwcem, Plagiatem199 i TPN25. Koncert Lej Mi Pół to coś dla fanów mocnych wrażeń – wyrazisty tekst i charakterystyczne dźwięki zachwycą Was swoim autentycznym przekazem.

Podobni artyści