Loża Dżentelmenów - bilety

Loża Dżentelmenów

Loża Dżentelmenów to polska marka, zajmująca się selekcją wyjątkowych beczek ze szkockich destylarni, które następnie trafiają na stoły miłośników whisky w Polsce jak też do gablot kolekcjonerów „wody życia” na całym świecie. Z okazji 10-lecia istnienia Loży, po kilkunastu udanych selekcjach, podjęliśmy się zadania niewykonalnego – pozyskania beczki od destylarni Glenmorangie. Po długich rozmowach i negocjacjach, w naszych rękach znalazła się najstarsza kiedykolwiek zabutelkowana przez nich whisky, pierwsza w historii oddana w ręce prywatnej firmy – 27 letnia, jedyna w swoim rodzaju, Glenmorangie rare cask.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Zanim zabrzmią dzwonki sań, zapraszamy na ostatnie w tym roku, okołoświąteczne spotkanie z Lożą Dżentelmenów. Opowiemy nieco o tym, co wydarzy się w przyszłym roku, czy to z inicjatywy, czy przy współudziale Loży, oraz czego Państwu i sobie życzylibyśmy jeśli chodzi o rynek whisky.

grandson - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
grandson
45 minut temu