Łukasz Lotek Lodkowski - bilety

Łukasz Lotek Lodkowski

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich stand-uperów. Można o nim powiedzieć, że jest nie tylko naturalnie śmieszny, ale też pełen niekończącej się energii. Jego głos, mimika, gestykulacja i przekazywane treści pozwalają mu rozbawić każdą publiczność.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Kup bilety na Łukasz Lotek Lodkowski i dostarcz sobie ogromną dawkę śmiechu!

Początki działalności

Jako komik aktywnie działa od 1985 roku, – choć to wówczas dopiero się urodził. Pierwszy, płatny występ odbył się w 2012 roku. Występ ten zmienił nie tylko jego życie, ale również polską scenę komediową – już nic nigdy nie będzie takie same. Już w pierwszych miesiącach swojej działalności pokazał, że nie straszne mu żadne sceny – poradził sobie na Katowickim Spodku, Gdańskiej Ergo Arenie, Warszawskim Torwarze i wielu innych. Ogromne zainteresowanie jego występami, potwierdzają rekordowe odsłony jego występów na YouTubie. Zainteresowanie jego osobą i popularność, jaką zyskał potwierdzają tylko, iż zaraźliwy śmiech, umiejętność modulowania głosem w połączeni z wyjątkowym stylem bycia i pełnym profesjonalizmem tworzą niezapomniane historie, które już na zawsze pozostaną w Waszej pamięci.

Do swoich osiągnięć może zaliczyć m.in. zwycięstwo w Antrakt Stand-up Festival i w Polskiej Lidze Stand-upu. Swoje programy prezentuje nie tylko w kanałach społecznościowych, ale również w programach telewizyjnych – TVP 2 czy TVN. Wraz z Karolem Modzelewski współtworzył wydarzenie „Bękarty Stand-Upu”. Najświeższym osiągnięciem komika jest udział w STAND-UP SHOW 2019, tj. największym komediowym wydarzeniu w Polsce. To właśnie tutaj gromadzi się czołówka najlepszych komików z całego kraju i setki tysięcy widów. STAND-UP SHOW 2019 to trasa obejmująca aż 10 miast.

Jeśli i Ty chcesz poznać jego niezwykle oryginalne żarty – kup bilety na Łukasz Lotek Lodkowski!

The Dumplings Orkiestra - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
The Dumplings Orkiestra
7 minut temu