Måns Zelmerlöw - bilety

Måns Zelmerlöw

Måns Zelmerlöw międzynarodową sławę zdobył w 2015 roku, wygrywając konkurs Eurowizji rewelacyjną piosenką ”Heroes”, która w ślad za sukcesem festiwalowym, szturmem podpiła stacje radiowe nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Po sukcesie „Heroes” dostęp do mediów oraz fanów stał dla Mansa otworem.

Måns Zelmerlöw to nie tylko szwedzki piosenkarz, ale również tancerz oraz prezenter telewizyjny. Po ogromnym sukcesie w szwedzkim Idolu oraz później w Let’s Dance, Måns piął się po szczeblach kariery, występując w największych salach koncertowych w Szwecji.

Po prawie dziesięcioletniej trasie koncertowej po Skandynawii, Måns z niecierpliwością czeka na Europejską trasę koncertową w 2017 roku

Nowy album ”Chameleon” Måns Zelmerlöw stworzył we współpracy z międzynarodowej sławy tekściarzami ze studia Petera Gabriela, Real World. Promujący nową płytę singiel „Fire in the Rain” stał się kolejnym ogromnym sukcesem szwedzkiego piosenkarza i w Polsce pokrył się złotem.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Drzwi do międzynarodowej muzycznej kariery otworzył sobie piosenką “Heroes”. To dzięki niej wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji w 2015 r. Utwór utrzymywał się przez dwa tygodnie na pierwszym miejscu szwedzkiej listy przebojów i pokrył się w kraju pięciokrotną platyną, w pozostałych państwach plasował się wysoko w zestawieniach topowych kawałków. Znakomity wokalista popowy może pochwalić się ogromną rzeszą fanów – jeśli jesteś jednym z nich, koniecznie wybierz się na koncert Månsa Zelmerlöwa.

Podobni artyści

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
minutę temu