Monatik - bilety

Monatik

Dmytro Serhijowicz Monatyk to ukraiński wokalista, tancerz, autor tekstów i producent muzyczny. Jego twórczość, zamykająca się głównie w nurcie popu i brzmień elektronicznych, cieszy się wielką popularnością na Ukrainie oraz w Europie. Artysta zdobył wiele prestiżowych nagród w swoim kraju, w Rosji i krajach Bałtyckich. Wydany w 2016 roku krążek piosenkarza pt. „Brzmi” nazwany został przez YUNA „Najlepszym albumem” w kategorii muzyki zawodowej.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Monatik bardzo szybko się rozchodzą. Zdobądź je!

Monatik urodził się 1 kwietnia 1986 roku w Łucku, został okrzyknięty przez krytyków „twórcą nowej ery w muzyce popularnej i prekursorem muzyki tanecznej”. Jest wielokrotnym laureatem konkursów YUNA oraz M1 Music Awards, oprócz wyznaczania trendów w muzyce, Monatik kreuje także własną modę. Piosenkarz zadebiutował w 2011 roku singlem „TajUletaju”, ale pojawiał się także gościnnie w teledyskach do utworów innych artystów, takich jak np. Potap i Nastia. W 2012 roku skomponował utwór „40 gradusow” dla Switłany Łobody, z którą współpracował w produkcji „Alo, Direktor!”, emitowanym na kanale TET.

Najbardziej znane przeboje Monatik’a, które długo gościły w czołówce europejskich list przebojów to:

  • „Vitamin D”,
  • „To, od czego jesteś szalona”,
  • „Wieczność”,
  • „Krąży”,
  • „Mokra”.

W 2013 roku ukazała się w sprzedaży debiutancka płyta studyjna Monatik’a, zatytułowana „Saundtrek segodniaszniEGO dnia”. W 2014 roku artysta stworzył muzykę do filmu „Spasenie”. Monatik w 2017 roku, jako gość specjalny, otwierał Konkurs Piosenki Eurowizji w Kijowie. Jego utwór „Spinning” już pierwszego dnia stał się hitem w europejskich mediach.

Wielkim sukcesem artysty stał się koncert „Vitamin D”, który odbył się w październiku 2017 roku w kijowskim Pałacu Sportu. Został okrzyknięty przez YUNA za „Najlepsze koncertowe show”, artysta otrzymał także nagrodę telewizyjną „Teletriumf”. W 2016 roku Monatik wydał swój drugi album studyjny, zatytułowany „Brzmi”. W tym samym roku został jurorem w trzecim sezonie programu „Hołos. Dieti”.

Chcesz zobaczyć artystę na żywo? Kup bilety na Monatik!

Ukraiński wokalista Monatik nazywany jest “twórcą nowej ery w muzyce popularnej”. Laureat wielu prestiżowych nagród, w tym YUNA i M1 Music Awards, znany jest też poza granicami swojego kraju. Monatik może pochwalić się ogromną rzeszą fanów na terenie całej Europy, jak również na Bliskim Wschodzie i w USA. Autor takich hitów jak “To, od czego jesteś szalona”, “Ten dzień” czy “Vitamin D” wystąpi również w Polsce. Jeśli jesteś fanem popu i muzyki elektronicznej, koniecznie przyjedź na koncert Monatika.

Furia + Totenmesse + RongWrong - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Furia + Totenmesse + RongWrong
6 minut temu