Moonlight - bilety

Moonlight

Zespół powstał w 1991 roku w Szczecinie, na początku funkcjonował pod nazwą Under The Vail Of Honesty. Utwory, które prezentuje, są różnorodne, to szerokie przestrzenie trip rocka, art rocka, gothic, melancholy i theatrical. Do 2002 roku kompozycje i teksty tworzył Daniel Potasz, po jego odejściu w twórczości grupy nastąpiły duże zmiany stylowe. Zespół do 2006 roku wydał dziesięć płyt studyjnych i zdobył popularność w Polsce, Włoszech i Niemczech. Grupa występowała do połowy roku 2007, potem zawiesiła działalność, wróciła na scenę w 2015 roku.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Chcesz zobaczyć zespół na żywo? Kup bilety na Moonlight!

Pierwsze utwory grupa nagrała na przełomie 1992 i 1993 roku. W 1996 roku Moonlight został laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Rock Block. W tym także roku grupa podpisała swój pierwszy kontrakt, a niedługo potem do rąk fanów trafiła pierwsza debiutancka płyta „Kalpa Taru". Moonlight to szerokie spektrum utworów: klimatyczne ballady z niezwykłymi tekstami, ciężkie brzmienia metalowe, tajemniczy art rock. Całość sprawia, że grupa znakomicie wypada na koncertach, każdy z fanów zawsze znajduje tu coś dla siebie. Urzekający, ciepły i niezwykle melodyjny głos Mai Konarskiej dopełnia obrazu świetnie wykonanej i granej muzyki Moonlight. Warto dodać, że zespół supportował takie gwiazdy jak Deep Purple, Pendragon, Mercyful Fate i Anathema.

Skład Moonlight:

  • Maja Konarska — wokal,
  • Marek Pokorniecki — gitara
  • Daniel Potasz — keyboard
  • Paweł Gotłas — bas.

Najnowszy album z 2018 roku nosi tytuł „Nate”. Na okładce znajduje się małe dziecko. Jest symbolem powtórnych narodzin całego zespołu, który na nowo wkracza na scenę. Muzyka Moonlight jest jednak inna niż kilkanaście lat temu. Pozostał czarujący głos wokalistki, który nadaje każdemu utworowi wspaniały klimat, ale dużo się zmieniło. Na nowym albumie nie ma rozbudowanych form i bardzo ciężkich brzmień. Jest za to dużo melodii i przestrzeni. Nie wszystkim starym fanom Moonlight podoba się taka odsłona zespołu, ale z drugiej strony — muzycy zdobyli nowych odbiorców.

Bilety na Moonlight to gratka dla fanów — zdobądź je!

Polski zespół z pogranicza art rock, metalu i gothic metalu dał się poznać już na początku lat 90. Prawdziwą sławę zdobyli w 1996 roku wraz z wydaniem debiutanckiego krążka. Po nim pojawiło się jeszcze 10 płyt, które zespół miał okazję prezentować na wielu koncertach, m.in. w Muzycznym Studiu Trójki. Laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Rock Blok słyną z nastrojowych ballad, które wykonują w akompaniamencie ciężkich, metalowych brzmień. Koncert Moonlight to okazja do posłuchania ich na żywo.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
20 minut temu