Morgan James

Artystka pochodzi z Nowego Jorku, to utalentowana piosenkarka soulowa i kabaretowa, obdarzona subtelnym, ale pełnym energii głosem. Ukończyła prestiżową szkołę Julliard. Morgan James występowała na Broadwayu. Wykonywała takie przeboje jak:„Godspell”, czy „Motown: the Musical”. Współpracowała niejednokrotnie z innymi artystami, takimi jak np. Postmodern Jukebox. Morgan James pojawiała się na scenie w wielu znanych nowojorskich klubach, w tym w „(Le) Poisson Rouge”,„54 Below”, „Rockwood Music Hall” i „Birdland”.

Opis zespołu Morgan James

Chcesz zobaczyć artystkę na żywo? Kup bilety na Morgan James!

Morgan James urodziła się 24 listopada 1981 r., pochodzi z rodziny, której nieobce było aktorstwo i scena. Wokalistka w dzieciństwie często zmieniała miejsce swojego pobytu, przeprowadzała się z rodzicami z Pocatello, do Idaho, potem do Utah, Tennessee i w końcu do Modesto w Kalifornii, gdzie spędziła lata szkolne. Wokalistka ma młodszego brata, Mikołaja, który jest awangardowym muzykiem i komikiem. Morgan James była zachęcana i inspirowana przez rodziców do udziału w przedstawieniach teatralnych, a w czasie szkoły średniej występowała w chórze. Talent Morgan James dostrzegła już jej babcia, która kupiła jej sprzęt do karaoke i opłacała lekcje śpiewu młodej artystki.

Morgan James — rozwój kariery

Wokalistka dała się poznać szerszej publiczności, gdy do sprzedaży trafił jej pierwszy album. Debiutancka, wydana w 2014 roku płyta artystki, o tytule „Hunter”, utrzymana jest w klimacie swingu. Na wydawnictwo składają się czarujące utworu, w których Morgan James dzieli się z odbiorcami bardzo osobistymi wrażeniami. Od czasu ukazania się w sprzedaży pierwszej płyty artystki , jej teledyski odnotowały ponad 75 milionów odsłon i liczba ta ciągle się powiększa. W kwietniu 2017 roku ukazała się druga płyta Morgan James, zatytułowana „Reckless Abandon”. Dwanaście utworów albumu to muzyka z pogranicza soulu i R’n’B.

Bilety na Morgan James to prawdziwa gratka dla koneserów. Zdobądź je!
Nocny Kochanek, ThermiT - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Nocny Kochanek, ThermiT
10 minut temu