Nils Frahm - bilety

Nils Frahm

Niemiecki kompozytor i producent muzyczny, urodził się 20 września 1982 roku. Nils Frahm współpracował z takimi znanymi artystami jak m.in. Anne Müller, Ólafur Arnalds , FS Blumm czy Woodkid. Nils Frahm potrafi doskonale łączyć współczesną elektronikę, muzykę improwizowaną oraz eksperymentalną z klasycznym brzmieniem fortepianu, tworząc wyjątkowe, wysmakowane kompozycje. Niezwykłe występy Nils’a Frahm’a na żywo, jego niecodzienne podejście do gry na fortepianie, znalazły uznanie wielu tysięcy fanów tego muzyka na całym świecie.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz posłuchać artysty na żywo? Kup bilety na Nils Frahm!

Nils Frahm od dzieciństwa zgłębiał tajniki gry na fortepianie. Poznawał twórczość i dzieła zarówno wybitnych, dawnych klasyków, jak i dokonania współczesnych kompozytorów. Staranne, klasyczne wykształcenie muzyczne wspaniale zaowocowało. Nils Frahm rozwinął swój oryginalny styl i znalazł odbiorców swojej twórczości. Artyście udało się wybudować własne studio nagrań, które zostało przygotowane specjalnie pod jego potrzeby.

W tym szczególnym miejscu Nils Frahm stworzył utwory na swoją najnowszą płytę „All Melody". Krążek jest siódmym w dorobku muzyka. Wyróżnia się wspaniałą dynamiką i niezwykłym bogactwem brzmień i dźwięków. Niewątpliwie wpływ na fantastyczny końcowy efekt miał fakt nagrywania płyty w dopracowanym w każdym szczególe prywatnym studiu Frahma. Kompozycje znajdujące się na krążku są wielowymiarowe, a ich ostateczny kształt jest wynikiem wielu godzin poszukiwań i tytanicznej, starannej aż do perfekcjonizmu pracy tego kompozytora. Frahm przyznał się, że na każdy nagrany megabajt muzyki przypadało aż dwa tysiące odrzuconych megabajtów. Dzięki wysiłkom kompozytora fani mogą się jednak rozkoszować wspaniałymi utworami, takimi jak choćby kompozycja „Sunson”.

Bilety na Nils Frahm to gratka dla fanów, zdobądź je!

Niemiecki kompozytor umiejętnie łączy współczesną elektronikę, muzykę improwizowaną i eksperymentalną z klasycznym dźwiękiem fortepianu. Dopracowane, wysmakowane kompozycje wyznaczają wysoki poziom jego twórczości, docenianej na całym świecie. W jego dorobku artystycznym znajdziemy 7 albumów, wyróżniających się bogactwem perfekcyjnie dobranych dźwięków. Wielowymiarowe kompozycje są efektem wielogodzinnych poszukiwań, a sam koncert Nilsa Frahma to doskonała okazja do posłuchania ich na żywo.

Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot
minutę temu