Normalsi - bilety

Normalsi

Grupa rockowa Normalsi została założona w 1999 roku w Łodzi. Ich muzykę cechują ostre, gitarowe riffy oraz oryginalne teksty. Zespół czerpie inspiracje z takich zespołów jak: Nirvana, Pearl Jam, Led Zeppelin czy AC/DC. Członkowie zespołu - Piotr "Chypis" Pachulski (wokal, gitara elektryczna) wraz z Adamem "Marszałek" Marszałkowskim (perkusja) grali w country’owym Colorado Band. Od 1999 mieli nowy zespół grający covery - Dire Straits, Erica Claptona, Lynyrd Skynyrd.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Normalsi

Normalsi wydali pierwszą płytę ze swoim repertuarem o nazwie - "Soliloquium" co można przetłumaczyć jako rozmowa ze sobą. Rok później formacja wypuściła na rynek płytę nazwaną: "Dekalog: Czyli Piekło Muzykantów".Bilety na Normalsi to łakomy kąsek dla wszystkich fanów wysokogatunkowego rocka. Wydają oni płyty własnym sumptem, gdyż nie chcą iść na kompromisy dużych wytwórni oraz ich producentów.

Piotr „Chypis” Pachulski jest autorem tekstów wraz ze swoim bratem Arkiem Pachulskim. Z roku na rok bilety na Normalsi wyprzedają się szybciej i grupa zyskuje coraz większe spektrum fanów w Polsce.

2005 był szczególnym rokiem dla Normalsów, ponieważ wygrali Rock May Festiwal. W czerwcu 2006 roku znaleźli się w finale festiwalu Vena, którego patronem jest jazzman – Michał Urbaniak. Zespół gra dużo koncertów w Polsce, dlatego warto kupić szybko bilety na Normalsi, ponieważ bardzo szybko się wyprzedają.

W latach 2008-2011 zespół organizował trasy koncertowe w Polsce, które miały za zadanie promować rodzimą scenę rockową. Ich stylistyka to połączenie rocka i grunge’u – natomiast w warstwie tekstowej cechuje ich poetyckość.

Ich tworczość dała początek widowisku rockowemu „Łajza”. Spektakl otrzymał „Złotą Maskę” – nagrodę dziennikarzy dla twórców teatru. W ciągu trzech sezonów został zagrany kilkadziesiąt razy. Fundacja Dom Muzyki – wydawca Normalsów – przygotowała płytę ze spektaklem.

W skład zespołu wchodzą: Piotr „Chypis” Pachulski – wokal, gitara elektryczna, Przemek Wyrwas – gitara basowa oraz Michał Usdrowski – perkusja. Według miesięcznika „Teraz Rock” twórczość zespołu Normalsi intryguje i jest osadzona w stylistyce grunge’u. Wybierając się na zespół Normalsów z pewnością będziesz się świetnie bawić przy rockowym i grunge’owym brzmieniu, który zaskakuje fanów już od 1999 roku. Warto kupić bilety na Normalsi dużo wcześniej, gdyż ich popularność sprawia, że szybko wyprzedawane są bilety na ich koncerty.

Normalsi to intrygujący zespół rockowy, który powstał w 1999 roku. Muzycy znani są z twórczości, którą swego czasu prezentowali na corocznych, objazdowych koncertach w formie małych festiwali. Ich dorobek muzyczny stał się inspiracją dla środowisk teatralnych. Obrazowe utwory Normalsów doprowadziły do powstania widowiska, w którym mieszają się rock, muzyka taneczna i klasyczna. Koncert Normalsów to wyjątkowe wydarzenie muzyczne i wizualne, na którym skorzystają również miłośnicy teatru.

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
minutę temu