O.S.T.R. - bilety

O.S.T.R.

Adam Andrzej Ostrowski, urodził się 15 maja 1980 roku w Łodzi, jest polskim raperem, producentem i instrumentalistą. Artysta jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi, uczył się tam gry na skrzypcach. Dużo koncertuje, zdobył 7 platynowych i 6 złotych płyt, odniósł niekwestionowany komercyjny sukces, posiada wielką i wierną grupę fanów. O.S.T.R. potrafi ciekawie zastosować wiedzę z zakresu muzyki klasycznej, wykorzystując ją w swych utworach, opartych o czarną muzykę.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


O.S.T.R. wychował się w muzycznej rodzinie, pierwsze kroki na scenie stawiał, grając w lokalnych zespołach, ale prawdziwa kariera rozpoczęła się wtedy, gdy zaczął występować solo. Zdobył uznanie jako freestyle’r , zdobywając pierwsze miejsca w konkursach rapu improwizowanego. Podczas jednego z takich występów ( w łódzkim klubie Prokadencja) został zauważony przez producentów muzycznych i podpisał kontrakt ( w 2001) na swoją debiutancką płytę z wytwórnią Asfalt Records, z którą potem nawiązał stałą współpracę.

Chcesz zobaczyć występ rapera na żywo? Kup bilety na O.S.T.R.!

Artysta czterokrotnie zdobywał Fryderyka — Nagrodę Akademii Fonograficznej. O.S.T.R. jest także laureatem nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016. Raper współpracował z Januszem Grzywaczem i Michałem Urbaniakiem, był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. Artysta jest także doceniany poza granicami Polski, nawiązał współpracę z wykonawcami z amerykańskiej, holenderskiej i brytyjskiej sceny hiphopowej. Razem z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel stworzył kolektyw producencki Killing Skills. Utwory O.S.T.R. emitowane są zarówno przez stacje studenckie, jak i przez Program Trzeci Polskiego Radia.

Bilety na O.S.T.R. to gratka dla fanów, zdobądź je!

Płyta rapera „Życie po śmierci” sprzedała się w liczbie ponad 100.000 egzemplarzy i stała się najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce w 2016 r. Artysta w 2015 roku przeszedł ciężką operację rekonstrukcji płuca, przeżycia i refleksje płynące z tego wydarzenia, odbiły się na treści utworów, znajdujących się na tej bardzo docenionej przez odbiorców płycie.

Polski raper i freestyle’owiec może pochwalić się zawrotną ilością sprzedanych płyt, czterema Fryderykami i tytułem najlepszego producenta hip-hopowego w Polsce. Oczywiście to tylko kilka dowodów na to, jak utalentowanym i wszechstronnym artystą jest O.S.T.R. Jeden z najlepszych polskich muzyków wydał 16 albumów studyjnych i gościł na krążkach m.in. Slums Attack, Palucha, Nosowskiej. Koncert O.S.T.R. to szansa na posłuchanie utworów z ostatniego krążka, zatytułowanego “Instrukcja obsługi świrów”.

Max & Iggor Cavalera - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Max & Iggor Cavalera
2 minuty temu