Patrycja Markowska - bilety

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska jest córką Grzegorza Markowskiego, lidera zespołu Perfect. Swoją przygodę z muzyką zaczęła już jako dziecko. W 1995 występowała na Festiwalu w Kołobrzegu, otrzymując nagrodę publiczności i zajmując III miejsce w konkursie. Patrycja Markowska uczyła się emisji głosu u operowej śpiewaczki Jadwigi Jarosz Goździk. Już jako nastolatka założyła zespół Totus, który grał repertuar rockowy. Patrycja Markowska pisała teksty i komponowała muzykę.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Patrycja Markowska

Jej prawdziwy debiut na dużej scenie miał miejsce w 2000 roku utworem "Musisz być pierwszy". W 2001 ukazała się jej debiutancka płyta "Będę silna”. Album był promowany przez singiel "Opętanie". Dwa lata później światło dzienne ukazała się druga płyta - "Mój czas". Pierwszą piosenką promującą krążek był utwór "Kameleon". Warto kupić bilety na Patrycja Markowska z dużym wyprzedzeniem, ponieważ rozchodzą się one w szybkim tempie. Kolejny album o nazwie "Nie zatrzyma nikt" z 2005 roku cechował się rockowym brzmieniem. Singiel promujący płytę nosił nazwę „4 ściany”. Drugim utworem promującym album był "Gdy zgasną światła". Czwarty album Patrycji Markowskiej to "Świat się pomylił", ukazał się jesienią 2007 roku. Markowska wygrała 44 Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2007.

"Patrycja Markowska" - piąty studyjny album piosenkarki ukazał się 26 października 2010 roku. Płyta została wydana w dwóch wersjach: w zwykłej i w specjalnej. W wersji specjalnej znalazły się dodatkowe utwory: "Moja kolęda", "Chodź, pomaluj mój świat", "Modlitwa" oraz płyta DVD zawierająca: "W hotelowych korytarzach - film", "Księżycowy - teledysk" i "Księżycowy - making of". Wydawnictwo zadebiutowało na 9. miejscu notowania OLiS. W 2011 roku artystka przygotowała dwa single: "Ostatni" z płyty "Patrycja Markowska" oraz piosenkę "Tylko mnie nie strasz". Do obu powstały teledyski. Płyta odniosła duży sukces na polskim rynku muzycznym i ugruntowała pozycję Markowskiej na scenie muzycznej.

Patrycja Markowska została laureatką plebiscytu miesięcznika Glamour oraz zwyciężczynią nagrody „Złote Dzioby” radia Wawa oraz Artystką Roku w konkursie ESKA Music Awards 2008. Dzięki bogatej karierze i sukcesom bilety na Patrycja Markowska to łakomy kąsek dla jej fanów. Patrycja Markowska wystąpiła także na 46 KFPP Opole 2009 oraz Festiwalu TOP TRENDY w Sopocie w koncercie TOP.

Polska piosenkarka udowodniła, że jest nie tylko córką lidera Perfectu, ale i uzdolnioną, niezależną artystką. Znana z przebojów “Nie zatrzyma nikt” czy “Gdy zgasną światła”, zyskała ogromną popularność w bardzo krótkim czasie. Dowodem są jej oddani fani, a także liczne nagrody muzyczne. Wokalistka ma na swoim koncie m.in. występ na 46. KFPP w Opolu oraz koncert TOP podczas Festiwalu TOP TRENDY. Koncert Patrycji Markowskiej to niepowtarzalna okazja do posłuchania jej największych hitów na żywo.

T.Love - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
T.Love
31 minut temu