Rival Sons - bilety

Rival Sons

Amerykański zespół grający rocka i bluesa, pochodzi z Long Beach w Kalifornii. Twórczość grupy przywodzi brzmienia takich zespołów jak Led Zeppelin czy The Black Crowes. Rival Sons świetnie czuje się na scenie, w żywym kontakcie z publicznością, ich koncerty to prawdziwe widowiska. Muzycy występowali razem m.in. z Deep Purple, Black Sabbath, Aerosmith, Alice Cooper, Kid Rock czy Judas Priest.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Rival Sons prezentuje zdecydowane, mocne brzmienia w duchu klasycznego rocka, z wyraźnym udziałem gitary i perkusji. Aranżacja świetnie dobrana jest do wysokiego głosu lidera grupy. Zespół tworzą:

  • Jay Buchanan — wokal, harmonijka,
  • Mike Miley — perkusja,
  • Dave Beste — bas,
  • Scott Holiday — gitara.

Chcesz zobaczyć występ artystów na żywo? Kup bilety na Rival Sons!

Rival Sons powstał w 2008 roku, a rok później wydał własnym nakładem swój debiutancki krążek „Before the Fire” Kariera formacji nabrała prawdziwego tempa w momencie, gdy utwór „Tell Me Something" został wykorzystany w reklamie wyścigów z serii Indy. Wkrótce po tym Rival Sons supportowało koncerty takich gwiazd jak AC/DC czy Alice Cooper.

W 2011 r. zespół wydał krążek „Pressure & Time, okładkę zaprojektował Storm Thorgerson. W rankingu na najlepszą płytę roku magazynu Classic Rock wydawnictwo to zajęło drugie miejsce. W 2012 roku do sprzedaży trafił kolejny krążek „Head Down”, jednak nie zdobył on wielkiej popularności. W tym czasie Rival Sons dużo koncertowali, występowali na Download Festival oraz jako support przed Kiss i Sammym Hagarem. W 2014 r. do rąk fanów trafił album „Great Western Valkyrie”, którego producentem był Dave Cobb. Rok później, także przy jego współpracy, wydano album „Hollow Bones”. W 2018 r. muzycy z Rival Sons podpisali kontrakt z wytwórnią Cobba — Low Country Sound, podporządkowanej wytwórni Elektra.

Bilety na Rival Sons to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Muzycy byli już kilka razy w Polsce, a ich popularność w naszym kraju nieustannie rośnie. Sale koncertowe są zawsze wypełnione po brzegi, Rival Sons przybywa wciąż nowych wiernych fanów.

Rockowo-bluesowe utwory Rival Sons przywodzą na myśl legendarne przeboje Led Zeppelin czy The Black Crowes. Kawałki utrzymane w duchu klasycznego rocka, wspierane są znakomitym wokalem Jaya Buchanana. To dzięki niemu koncerty Rival Sons określane są jako prawdziwe muzyczne widowiska. Niezwykły talent, charyzma i energia, z jaką muzycy występują na scenie, została zauważona i doceniona. Rival Sons mogą pochwalić się supportem m.in. Deep Purple, Black Sabath, Aerosmith, AC/DC czy Alice Cooper.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
6 minut temu