Sarsa - bilety

Sarsa

Polska artystka, wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka. Jej działalność opiera się nie tylko na karierze solowej. W swoim dorobku artystycznym może pochwalić się również tym, że tworzyła utwory dla innych, popularnych wykonawców. Muzyka tworzona przez nią to jeden eksperyment – może pochwalić się utworami zbliżonymi do jazzu, poezji śpiewanej, alternatywnego rocka czy też muzyki elektronicznej. Jej znakiem rozpoznawalnym jest oryginalny wizerunek i charakterystyczne ruchy sceniczne.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu Sarsa

Skład zespołu Sarsa

  • Marta Markiewicz „Sarsa” – muzyka, teksty, wstawki elektroniczne, wokal
  • Szymon Sutor – klawisze, synthy
  • Bartek Werachowski - basy, kontrabasy
  • Szymon Szybowski - gitara
  • Roman Chojnacki – perkusja

Kup bilety na koncert Sarsa i poznaj jej brzmienia!

Początki działalności

Początki kariery artystki sięgają czasów, gdy była członkinią zespołu Fluktua oraz Sarsa Parilla w 2010 roku. Na swoim koncie ma również szereg osiągnięć – była laureatką konkursów muzycznych takich jak Skoda Auto Muzyka czy Bałtyk Festiwal. Występowała również w wielu programach telewizyjnych jak Must Be The Music Tylko Muzyka czy też X Factor oraz The Voice of Poland. Od 2014 roku rozpoczęła się jej przygoda z gościnnymi występami u boku znanych wykonawców jak Margaret, Krzysztof Kiljański czy też Honorata Skarbek. Przełomowym momentem dla kariery artystki był rok 2015, kiedy to nagrała utwór „Naucz mnie” i wydała swój debiutancki krążek.

Albumy studyjne

  • Zapomnij mi (2015)
  • Pióropusze (2017)

Debiutancki album artystki w krótkim czasie uzyskał status platynowej płyty. Największym hitem krążka był utwór „Naucz mnie”, choć inne utwory również były popularne. Utwór „Indiana” pokrył się złotem, a „Zapomnij mi” platyną. Kolejny krążek artystki również okazał się hitem. Album składa się z dynamicznych, odważnych utworów, choć znaleźć na nim można również spokojne nuty. Krążek zdecydowanie przedstawia wszystkie możliwości wokalne artystki. Wielu twierdzi, że album jest jednym wielkim bałaganem, choć należy zauważyć, że właśnie w takiej formie stanowi nierozerwalną całość.

Bilety na Sarsa są już dostępne!

Znakiem rozpoznawczym Sarsy są rogi i oryginalna barwa głosu. Wokalistka, którą wyróżnia ekscentryczny wizerunek i charakterystyczny ruch sceniczny, znana jest z indywidualnego podejścia do wykonywanych utworów. Znana z telewizyjnego show “The Voice of Poland”, wypracowała sobie własny styl i silną pozycję na polskim rynku muzycznym. Warto posłuchać jej na żywo – koncerty Sarsy to wyjątkowe muzyczne show, na którym prezentuje nie tylko swoje największe hity, ale i oryginalne stylizacje.

Muzyczny Kazimierz: KULT - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: KULT
8 minut temu