Slaves - bilety

Slaves

Brytyjski zespół tworzący muzykę określaną jako brytyjski punk z ostrymi, garażowymi riffami. Wielu uważa, że wprowadzili świeżość do współczesnego rocka, jednocześnie nie zapominając o drapieżności, niebezpieczeństwie oraz dzikiej energii.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Skład zespołu Slaves

 • Isaaca Holmana - perkusja/wokal
 • Lauriego Vincenta - gitara/wokal

 • Chciałbyś usłyszeć Slaves na żywo? Kup bilety już teraz!

  Początki działalności

  Początki działalności punkowego zespołu Slaves sięgają 2012 roku i opierają się na graniu w undergroundowych pubach. Tworzone przez nich surowe brzmienia dość szybko spodobały się Brytyjczykom, dzięki czemu zespół stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w swoim kraju. Pierwszą EP-kę wydali już w pierwszym roku działalności. Kluczowym rokiem dla ich kariery był rok 2015 – to w tym roku wydali swój pierwszy album, który szybko znalazł się w dziesiątce UK Albums Chart i otrzymał nominację do Mercury Prize oraz BBC Sound of 2015. W chwili obecnej ich twórczość doceniają najważniejsze muzyczne media – wysokie oceny otrzymali m.in. od NME czy też Clash Music. Ich kariera dość szybko nabrała rozpędu – na wyspach wyprzedają się nawet największe sale koncertowe.

  Albumy studyjne

 • Sugar Coated Bitter Truth(2012)
 • Are You Satified?(2015)
 • Take Control (2016)
 • Acts Of Fear And Love (2018)

 • Ostatni studyjny album zespołu powstał przy współpracy z Jolyonem Thomasem i jest zdecydowanie najlepszym krążkiem zespołu, pełnym wysokiej jakości dźwięków. Wszystko dzięki temu, że członkowie zespołu jeszcze bardziej przyłożyli się do produkcji płyty i tworzenia refrenów. Krążek składa się z 9 utworów. Utworem otwierającym jest The Lives They Wish They Had udowadnia tylko, że lata działalności nie zmieniły zespołu a jedynie sprawiły, iż są bardziej skupieni na płynności i spójności brzmienia. Najpopularniejszym singlem krążka jest zdecydowanie Cut and Run.

  Kup bilety na Slaves już dziś!

  Kiedy w 2012 roku zadebiutowali swoją “Sugar Coated Bitter Truth”, ich kariera dopiero się rozkręcała. Nabrała tempa po podpisaniu kontraktu z Virgin EMI Records. Single “Hey” i “The Hunter” osiągnęły milion wyświetleń na YouTubie, nowa płyta wskoczyła na 8. miejsce w notowaniu UK Albums Chart, a BBC nominowało ich w plebiscycie na najbardziej obiecujący zespół. Koncerty Slaves słyną z niepowtarzalnej atmosfery, którą mieliśmy szansę poczuć podczas występu grupy na Przystanku Woodstock w 2017 roku.

  Walk off the Earth - zdjęcie główne wydarzenia

  Fan kupił bilet na
  Walk off the Earth
  6 minut temu