Snatam Kaur - bilety

Snatam Kaur

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów. Snatam Kaur wykonuje sikhijskie mantry w języku pendżabskim, oraz kompozycje w języku angielskim we współczesnych aranżacjach.


Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Rodzina Snatam Kaur przeprowadziła się do Kalifornii gdy ta miała dwa lata. Cztery lata później rodzina piosenkarki przeniosła się do Indii gdzie jej matka studiowała Kirtan. Snatam mieszkała na farmie w pobliżu Bolinas w Kalifornii do 8 klasy, a następnie przeniosła się do Mill Valley w 1986 roku. W okresie dzieciństwa, grała kirtan z matką w świątyniach oraz podczas ceremonii religijnych. Uczęszczała do Tamalpais High School w Mill Valley. Grała tam na skrzypcach w orkiestrze szkolnej.

Po ukończeniu szkoły średniej Snatam rozpoczęła studia w Mills College w Oakland, w Kalifornii gdzie uzyskała tytuł inżyniera w dziedzinie biochemii. Później wróciła do Indii, by studiować Kirtan u byłej nauczycielki matki - Bhai Hari Singh. W 1997 r. Kaur rozpoczęła karierę jako technolog żywności w Peace Cereals w Eugene w stanie Oregon.