Son Lux - bilety

Son Lux

Amerykański zespół tworzący muzykę eksperymentalną. Zespół na rynku fonograficznym zadebiutował w 2008 roku tworząc muzykę opartą na elektronicznych brzmieniach.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu Son Lux

Skład zespołu Son Lux

  • Ryan Lott - producent, kompozytor, instrumenty klawiszowe, wokal
  • Rafiq Bhatia - gitary, producent, kompozytor
  • Ian Chang - perkusja, producent, kompozytor

Zespół Son Lux przeniesie Cię w wyjątkowy klimat!

Początki działalności

Zespół powstał w 2008 roku jako moniker oraz solowy projekt muzyka Ryana Lott. Jeszcze tego samego roku ukazał się ich debiutancki album, który sprawił, że NPR nazwało zespół „Najlepszym nowym artystą”. W swojej krótkiej karierze wydali 6 albumów muzycznych. Wystarczyło wydanie trzech albumów, by Lott wykształcił swoje autorskie podejście do tworzenia, ale też zaprosił do współpracy artystów. Jego twórczością interesowało się wielu znanych artystów – część z nich fragmenty utworów Son Lux włączyła do swoich prac a artystka Lorde zdecydowała się nagrać własną interpretację jego piosenki „Easy”. Kolejne wydanie albumu sprawiło, że do współpracy znów zaprosił dwóch nowojorczyków. W takim właśnie składzie tworzą muzykę łączącą pop, soul i muzykę eksperymentalną. Postawili na rozmach – zarówno pod względem twórczości, jak i ilości koncertów.

Albumy studyjne


  • At War with Walls & Mazes (Anticon , 2008)
  • We Are Rising (Anticon, 2011)
  • Lanterns ( Joyful Noise , 2013)
  • Bones (Glassnote, 2015)
  • Brighter Wounds (City Slang, 2018)
  • Remnants (To jest Meru, 2019)

Ostatni album zespołu to mocny kawałem death/trash metalu, w którym usłyszeć można wpływ Death czy Malevolent Creatioon. Wybierając ostatni krążek należy spodziewać się technicznego, ekstremalnego grania. Krążek składa się z 10 utworów, które ważne sa nie tylko pod względem techniki i muzyki ale i samych treści – mają w sobie coś, co sprawia, iż można słuchać je bez końca. Krążek niczego nowego nie odkrywa i niczego owego nie wnosi, choć w odpowiedni sposób prezentuje oldschool.

Kup bilety na Son Lux i przenieś się do krainy ekstremalnych dźwięków!

Ambitni i utalentowani – tak w dwóch słowach można zdefiniować amerykańskie trio. Son Lux tworzy trudne do zdefiniowania, a przy tym bardzo oryginalne muzyczne kompilacje. W ich twórczości odnajdziemy elementy muzyki elektronicznej, popowej, rockowej, a nawet klasycznej. Eksperymentalne podejście do muzyki przyniosło im ogromną popularność i zaowocowało ciekawą dyskografią, o czym można przekonać się na żywo – koncert Son Lux to niepowtarzalna okazja do posłuchania wyjątkowego muzycznego trio.

Carbon Based Lifeforms live in concert - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Carbon Based Lifeforms live in concert
7 minut temu