Sosnowski - bilety

Sosnowski

Fenomenalny one man band. W swoim życiu robił wiele – pracował w muzeum, przez chwilę spawał a także grał do kotleta. Swoją debiutancką płytę stworzył przy wykorzystaniu sprzętu, który mieścił się w torbie podróżnej. Tworzy muzykę będącą mieszaniną energetycznego roots rocka, bluesa, bluegrassu z elementami country.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu Sosnowski

Początki działalności

Jego kariera muzyczna rozpoczęła się od premiery singla „Where Do We Go” w audycji Piotra Metza, w radiowej Trójce. Po audycji, został dwukrotnie zaproszony na wywiad do studia Polskiego Radia a sam Piotr Stelmach powiedział, że „jak się słyszy po raz pierwszy jego głos, to można się przewrócić z wrażenia”. Został doceniony również przez innych – Wojciech Mann zagrał jego piosenkę, potwierdzając tym samym, że w Polsce są jeszcze artyści, którzy mu się podobają, a Piotr Kaczkowski obiecał mu trzy miejsca na nowej składance Minimax.pl. W tym momencie, jego kariera poszła już szybko – singiel stał się piosenką dnia, potem płyta tygodnia a także debiut na kultowej Liście Przebojów Trójki czy też live ze Studia im. Agnieszki Osieckiej. Swoją debiutancką płytę wydał w wieku 35 lat, z której aż trzy utwory znalazły się na 1 miejscu na Muzycznej Liście Przebojów Radia Plus Gryfice.

Albumy studyjne

  • The Hand Luggage Studio (2018)

Krążek stanowi mieszanina energetycznych brzmień, w których nie brakuje elementów country. Sam tytuł płyty określa sposób jej powstania. Płyta powstała w oparciu o samodzielne komponowanie wokalisty, kilka żywych instrumentów i ochrypły głos Sosnowskiego. Można powiedzieć, że z niczego stworzył coś. W krążku nie znajdą Państwo słowiańskich emocji. Krążek zawiera za to surowe, szorstkie aranżacje, które idealnie przekazują to, co artysta chce nam powiedzieć. Każdy z utworów jest niezwykle autentyczny – przedstawia życiowe przemyślenia, ale także liczne problemy społeczne. Krążek składa się z 12 utworów i promuje go singiel „Głową w dół”.

Kup bilety na Sosnowski już dziś!

Karierę rozpoczął od nagrania singla “Where Do We Go”. Po raz pierwszy zaprezentował go podczas audycji Piotra Metza w radiowej Trójce. Od tego momentu lawina ruszyła – singiel stał się piosenką dnia, potem tygodnia, aż wreszcie wylądował na Liście Przebojów Trójki. Tym, co wyróżnia styl muzyczny Sosnowskiego jest jego szorstki głos, szczere teksty i autorskie kompozycje. Warto przyjść na koncert Sosnowskiego i przekonać się, że jego muzyka to prawdziwe objawienie na polskiej scenie muzycznej.

Dead Poet Society · The Fission Tour - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Dead Poet Society · The Fission Tour
4 minuty temu