Ten Typ Mes - bilety

Ten Typ Mes

Ten Typ Mes to pseudonim artystyczny Piotra Szmidta, który jest wokalistą, raperem, autorem tekstów i producentem muzycznym. Jego twórczość muzyczną można zamknąć w ramach m.in. takich gatunków jak hip-hop i G-funk. Ten Typ Mes był dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka i posiada wierne grono fanów, odniósł niewątpliwy sukces komercyjny.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Chcesz zobaczyć występ artysty na żywo? Kup bilety na Ten Typ Mes!

Ten Typ Mes od początku swojej kariery stawiał na kontrowersję i szczerość w tekstach, lubi eksperymentować z techniką i ciekawą formą. Jedne z największych szlagierów tego wykonawcy to m.in. „List”, „Jak to?!” oraz „Patrzę w rachunek”. Ten Typ Mes inspiruje się twórczością takich artystów jak: Andrzej Zaucha, Charles Bukowski, , Tha Dogg Pound, Marek Koterski Nas, Jamiroquai, A Tribe Called Quest, Jay-Z, Louis C.K., Kendrick Lamar, Wu-Tang Clan, Childish Gambino.

Ten Typ Mes zaskakuje często swoich fanów i zmienia swój wizerunek sceniczny, pomysły czerpie z najróżniejszych źródeł. Artysta jest kreatywny — np. jeden ze swoich największych hitów, utwór pt. „My”, nagrał na jednej z warszawskich ulic, wśród szumu samochodów i hałasów miasta. Singiel promował płytę „Zamach na przeciętność” i notuje miliony odsłon na kanale You Tube. Ten Typ Mes współpracował m.in. z takimi twórcami jak: Dawid Podsiadło, Włodi, Pezet, Andrzej Dąbrowski, Łona, Eldo, Krystyna Prońko, Maria Peszek, Quebonafide, Peja, Donatan, Kortez, Grubson, Monika Borzym, Iza Lach, Olaf Deriglasoff.

Bilety na Ten Typ Mes to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Ten Typ Mes współpracował z kilkoma wydawnictwami, w końcu zdecydował się na niezależność i wraz z Łukaszem Stasiakiem i Witkiem Michalakiem założył własną wytwórnię muzyczną o nazwie Alkopoligamia.com. Wydawnictwo intensywnie się rozwinęło, wyróżnia się oryginalnością, proponuje muzykom nieszablonowe rozwiązania.

Ten Typ Mes nie stroni od działań marketingowych i biznesowych, współpracował z takimi markami jak Moro, J&B, Bacardi, Red Bull, Żołądkowa Gorzka, Reebok. Razem z EB nagrał teledysk, który promował produkty tej marki.

Raper, autor tekstów i producent w jednej osobie – Ten Typ Mes zaskakuje szczerością tekstów i eksperymentalnym dźwiękiem. Autor dobrze znanych utworów “List”, “Jak to?” czy “Patrzę w rachunek”, inspiruje się twórczością m.in. Charlesa Bukowskiego, Jaya-Z czy Kendricka Lamara. Kontrowersyjny raper współpracował m.in. z Dawidem Podsiadło, Pezetem, Marią Peszek, Peją, Kortezem, co obrazuje przekrój jego złożonej i ciekawej twórczości. Koncert Ten Typ Mes to okazja do posłuchania go na żywo.

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
minutę temu