The Analogs - bilety

The Analogs

Polska formacja prezentująca utwory w gatunku punk rock. Zespół powstał w Szczecinie w 1995 roku, założyli go: Marek Adamowicz, Ziemowit Pawluk oraz Paweł Czekała. Muzycy wystąpili na setkach koncertów, wyjątkowe teksty piosenek zdobyły uznanie wielkiej rzeszy odbiorców, najbardziej popularne utwory grupy to m.in. :„Co Warte Jest Życie”, „Era Techno” oraz „Pieśń Aniołów”.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


The Analogs — skład zespołu:

  • Paweł Czekała „Piguła” — gitarzysta, współzałożyciel zespołu,
  • Kamil Rosiak „Prosiak”— wokal, gitara,
  • Przemysław Kaczmarek „Benon”— bas,
  • Kuba May, „Drummerboy” — perkusja.

Nazwa formacji pochodzi dawnego nośnika, jakim jest analogowa, winylowa płyta odtwarzana za pomocą adaptera. Zespół często podkreśla antyfaszystowski ton swojej działalności, uzewnętrznia go np. poprzez umieszczanie swoich utworów na takich składankach jak np. Muzyka Przeciwko Rasizmowi.

Chcesz zobaczyć występ zespołu na żywo? Kup bilety na The Analogs!

W 2015 roku zespół obchodził dwudziestą rocznicę swojego istnienia i w związku z tym odbył jubileuszową trasę koncertową. W tym też roku ukazał się nakładem LOU & ROCKED BOYS oraz OLDCHOOL RECORDS album o tytule „20 Lat — Idziemy Drogą Tradycji”, znalazło się na nim dwadzieścia najpopularniejszych utworów formacji, w tym dziesięć w wersji oryginalnej .

W styczniu 2018 ukazał się najnowszy, elegancko wydany album zespołu zatytułowany „Wilk”, który został bardzo dobrze przyjęty przez fanów i prasę muzyczną. Znajdziemy na nim odwołania do historii i antyfaszyzmu, np. utwór „Trzynasta” odnosi się do XIII Brygady Międzynarodowej imienia Jarosława Dąbrowskiego, która brała udział w wojnie domowej w Hiszpanii i walczyła przeciw oddziałom dowodzonym przez generała Franco.

Płyta „Wilk” otwiera nowy rozdział w historii zespołu, utwory na płycie są proste i energetyczne, ze świetnymi tekstami i charakterystycznymi brzmieniami gitary, jednak na krążku można odczuć świeży, silny powiew nowości.

Bilety na The Analogs to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Zespół The Analogs uznawany jest za prekursora muzyki street punk w Polsce. Podgatunek Oi! artyści przenieśli na polską scenę muzyczną, nawiązując do klasycznej stylistyki wczesnych zespołów punkowych i rockowych w Wielkiej Brytanii. Ogromną popularność zespół zawdzięcza tekstom gitarzysty – Pawła Czekały. Mocno podkreślany antyfaszyzm i odwołania do wydarzeń historycznych to główne motywy ich muzycznej twórczości. Koncert The Analogs to pozycja obowiązkowa dla miłośników street punka.

Cohen i Kobiety - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Cohen i Kobiety
2 minuty temu