The Vintage Caravan - bilety

The Vintage Caravan

Zespół powstał w 2006 w Islandii, założycielami byli: dwunastoletni wówczas gitarzysta Oskar Agustsson oraz perkusista Gudjon Reynisson. W 2011 roku grupa wydała swój debiutancki krążek, zatytułowany „The Vintage Caravan". Niedługo potem do formacji dołączył basista Alexander Numason, a do rąk fanów trafił album „Voyage". Inspiracją dla muzyków jest twórczość takich grup jak: Rush and Cream, Led Zeppelin, Deep Purple, czy Mastodon.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć występ zespołu na żywo? Kup bilety na The Vintage Caravan!

The Vintage Caravan przełamują stereotyp klasycznego zespołu islandzkiego i zaskakują odbiorców świeżością, utworami w bluesowym i rockowym nastroju, z fantastycznymi solówkami. Kariera formacji nabrała prawdziwego tempa w 2012 roku, gdy ukazał się album „Voyage”, który zdobył uznanie krytyków i przyciągnął do nich uwagę wielkiego wydawnictwa muzycznego, jakim jest Nuclear Blast.

Członkowie The Vintage Caravan:

  • Óskar Logi Ágústsson — śpiew, gitara elektryczna (2006-obecnie),
  • Stefán Ari Stefánsson — perkusja, perkusja (2015-obecnie),
  • Alexander Örn Númason — gitara basowa, chórki (2012-obecnie).

Zespół The Vintage Caravan prezentuje muzykę, którą można określić jako rock klasyczny, protorock, rock progresywny i rock psychodeliczny. Artyści o swojej muzyce mówią, że jest to: „klasyczny hard rock z lat 60-tych i 70-tych z silną postawą i nowoczesnymi akcentami".

W 2014 roku zespół The Vintage Caravan nawiązał współpracę z wydawnictwem Nuclear Blast i wydał swój trzeci krążek zatytułowany „Arrival". Płyta trafiła do rąk fanów 15 maja 2015 roku. Także w 2015 roku, w kwietniu, kapelę opuścił Gudjon Reynisson, a na jego miejsce przyszedł Stefan Ari.

The Vintage Caravan — dyskografia:

  • The Vintage Caravan (2009),
  • Voyage (2012) ;(Sena),
  • Arrival (2015) ;(Nuclear Blast),
  • Gateways (2018) ;(Nuclear Blast).

Bilety na The Vintage Caravan to gratka dla fanów, zdobądź je!

Islandzki zespół udowadnia, że muzyka z północy nie musi być nudna i melancholijna. The Vintage Caravan łamie stereotypy – gra klasycznego hard rocka, rocka psychodelicznego i protorocka z lat 60. i 70. W twórczości inspirowanej Led Zeppelin, Deep Purple, Rush and Cream i Mastodon słychać również nowoczesne akcenty. Nowatorskie podejście do klasyki, świeże spojrzenie na bluesa i rocka, fantastyczny wokal – koncert The Vintage Caravan to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, w którym warto wziąć udział.

Podobni artyści

The Engineers Band - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
The Engineers Band
3 minuty temu