Tom Odell - bilety

Tom Odell

Thomas Peter Odell to brytyjski piosenkarz młodego pokolenia, wyróżniający się ciepłym i pełnym melancholii głosem. Urodził się 24 listopada 1990 roku w Chichester. Prezentuje utwory w takich gatunkach jak folk, indie pop i muzyka akustyczna. Najbardziej popularną piosenką tego artysty jest ballada „Another Love”. Artysta zadebiutował w 2012 roku mini-albumem „Songs from Another Love”, który zebrał znakomite opinie wielu dziennikarzy muzycznych.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć występ artysty na żywo? Kup bilety na Tom Odell!

Tom Odell swoją karierę rozpoczynał od występów w klubach nocnych. Jeszcze przed wydaniem swojej pierwszej płyty supportował w Londynie gwiazdę światowego formatu — The Rolling Stones, co na pewno było niezwykłym wyróżnieniem i przysporzyło mu wiele popularności.

Tom Odell — albumy studyjne

  • „Long Way Down”, 23 kwietnia 2013,
  • „Wrong Crowd”, 10 czerwca 2016,
  • „Jubilee Road”, 26 października 2018.

Najnowszą płytę piosenkarza zapowiadał singiel „If You Wanna Love Somebody”. Album jest bardzo szczery i osobisty, dotyka historii z życia artysty i jego przyjaciół. Utwory powstawały w Londynie, w domu położonym w zacisznej okolicy. Inspiracją do tekstów były przeżycia i problemy przyjaciół Toma Odell — to barwne kadry z życia społeczności ulicy „Jubilee Road”. Piosenkarz przedstawia swoich sąsiadów i opowiada ich ciekawe historie.

Klimat płyty jest bardzo naturalny i niezwykle przyjemny. To album idealny na długie, zimowe wieczory. „Jubilee Road” zawiera jedenaście utworów i swoją atmosferą oraz stylem nawiązuje do twórczości z początków kariery Toma Odell. Znajdują się na niej głównie urokliwe, pełne ciepłych brzmień ballady, z których wyłania się romantyczna dusza tego artysty.

Bilety na Tom Odell to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Właściciel subtelnego głosu i autor emocjonujących piosenek o miłości – tak w kilku słowach opisać można Toma Odella. Brytyjski piosenkarz tworzy w gatunku indie pop, nawiązuje też do folku i muzyki akustycznej. Debiutancki album Toma Odella nagrodzono BRITs Critics’ Choice Award, a pochodzący z krążka singiel “Another Love” pokrył się platyną aż w trzech europejskich krajach. Wyjątkowy wokal w akompaniamencie pianina sprawia, że Koncerty Toma Odella cieszą się ogromną popularnością na świecie.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
34 minuty temu