Transsexdisco - bilety

Transsexdisco

Bilety na Transsexdisco to prawdziwa gratka dla fanów rockowych brzmień połączonych z elektroniką. Formacja powstała w czerwcu 2007 roku w Olsztynie. W skład zespołu wchodzą: lider, wokalista i autor tekstów – Damian Lange, który znany jest z duetu Romantycy Lekkich Obyczajów. W grupie jest Krystian Zemanowicz (gitara basowa), Marcin Matyszewski (instrumenty klawiszowe) i Paweł Łach grający na perkusja.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na Transsexdisco

Ich debiutancka płyta zatytułowana była "Ultrachemia" i została wydana własnymi nakładami 10 lipca 2010 roku. Drugą płytę udało się wydać w S.P. Records pod nazwą "Transsexdisco". Miało to miejsce w 2013 roku. W sklad nowej płyty „Surreal" weszło 13 utworów, które łączą gitarowe granie z elektroniką. Cechują ją także oryginalne teksty pisane przez lidera zespołu. Są one cyniczne, frywolne, a czasem nawet nieprzyzwoite. Utwory na tej płycie opowiadają o dzisiejszym świecie i cechują się realizmem. Opowiadają o takich uczuciach jak miłość czy relacje damsko-męskie. Płyta została nagrana w Bat Studio w Olsztynie, pilskim Studio Q oraz w warszawskim Studio S.P. Records. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Tom Horn. Bilety na Transsexdisco toprawdziwa gratka dla fanów różnych gatunków muzycznych – każdy może odnaleźć w brzmieniu zespołu coś dla siebie. Zespół zdobył wiele nagród i wyróżnień – m.in. 1 miejsce na konkursie Planetafest w Olsztynie, 1 miejsce w XV Przeglądzie zespołów muzycznych w Goworowie czy też Nagroda organizatorów na Young Fest w Dobrym Mieście. W 2010 zajęli 1 miejsce na Lidzbarskim Przeglądzie Rockowym. Natomiast w 2010 zespół wygrał przegląd kapel rockowych w Rucianem-Nidzie. W 2011 byli gościem muzycznym w programie „Kuba Wojewódzki”.

Lider – Damian Langer pochodzi z okolic Ciechanowa, ale mieszka obecnie w Olsztynie. Gra na gitarze, śpiewa oraz jest autorem tekstów. Oprócz zespołu Transsexdisco ma jeszcze zespół Romantycy Lekkich Obyczajów, który współtworzy wraz z Adamem Millerem. Czasem można go zobaczyć i usłyszeć w ramach duetu abstrakcyjno-artystycznego Langerro & Ostrosky, w którym poza Damianem występuje Aleksander Ostrowski. Jego największym atutem są świetne teksty oraz proste melodie, które elektryzują słuchaczy. Bilety na Transsexdisco rozchodzą się w mgnieniu oka, dlatego warto je zakupić przez internet z dużym wyprzedzeniem. Warto śledzić nasz portal w poszukiwaniu koncertów i biletów na Transsexdisco w swoim mieście.

Szczere, niewymuszone i do bólu prawdziwe – teksty utworów zespołu Transsexdisco wyróżnia duża dawka realizmu. Historie opowiedziane na płytach “Ultrachemia”, “Transsexdisco” i “Surreal” to oparte na doświadczeniu wydarzenia z codziennego życia. Rockowo-elektroniczne kawałki, doceniono podczas festiwali i przeglądów w całej Polsce, gdzie zespół za każdym razem trafiał na podium. Koncerty Transsexdisco cieszą się dużą popularnością wśród miłośników ciekawych tekstów i zdecydowanych brzmień.

Podobni artyści