Years & Years - bilety

Years & Years

Popularny brytyjski zespół, został założony w 2010 roku. Prezentuje utwory łączące muzykę elektroniczną z R&B i popem. Do największych przebojów formacji można zaliczyć takie piosenki jak: „Take Shelter”, „King”, „Shine” oraz „Desire”, które notują na kanale You Tube miliony odsłon.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Muzycy zadebiutowali płytą „Communion” w 2015 roku. Wydawnictwo zdobyło ogromną popularność na świecie i przyniosło sukces w wymiarze komercyjnym — np. w Polsce ten krążek pokrył się podwójnym blaskiem platyny. Years & Years uzyskał nominację do Brit Awards w kategoriach: „Najlepszy debiutant”, „Najlepszy brytyjski zespół”, „Najlepszy singiel” i „Najlepsze wideo artystyczne”. Popularna piosenka zespołu o tytule „Meteorite”, trafiła na ścieżkę dźwiękową popularnego filmu „Bridget Jones 3”.

Bilety na Years & Years

Liderem formacji jest wokalista Olly Alexander. Młody muzyk (urodzony w 1990 roku) zaczynał swoją karierę od gry aktorskiej, w 2010 roku razem z Mike’em Goldsworthy'ego i Emre Türkmen’em zaczął współtworzyć zespół Years & Years. W 2015 roku oświadczył publicznie, że jest homoseksualistą. Teksty piosenek grupy wypełniają wyznania o byłych partnerach wokalisty, Olly Alexander aktywnie udziela się także w wielu akcjach promujących środowiska LGBT.

Drugi album Years & Years nosi nazwę „Palo Santo”, trafił do sprzedaży w lipcu 2018 roku za pośrednictwem wytwórni Polydor. Wydawnictwo promowały dwie piosenki — singiel „Sanctify” oraz „If You're Over Me”. Album proponuje wizję pozbawionego płci społeczeństwa nazywającego się Palo Santo, które jest zamieszkiwane przez androidy. Krążek cieszy się wielką popularnością i uznaniem fanów. Płyta zdołała dotrzeć aż do trzeciego miejsca na liście najlepiej sprzedających się wydawnictw w Wielkiej Brytanii, w Polsce trafiła na dwudzieste drugie miejsce w notowaniu OLTS.

Bilety na Years & Years


Muzycy Years & Years to znani na całym świecie twórcy hitów “Take Shelter”, “King” i “Desire”. Ogromną popularność zawdzięczają wyjątkowemu połączeniu muzyki elektronicznej, popu i R&B. Formacja nie odniosłaby tak dużego sukcesu bez znakomitego wokalisty. Olly Alexander to utalentowany lider zespołu i właściciel niesamowitego głosu. Zespół może pochwalić się 1. miejscem na UK Single i UK Album Charts. Koncert Years & Years to prawdziwe muzyczne wydarzenie, w którym po prostu trzeba wziąć udział.

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień I - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień I
17 minut temu