Gdzie spędzić Sylwestra 2019?

23 Grudzień 2019

Czy wiesz, jakie jest najczęściej zadawane pytanie w grudniu? “Gdzie idziesz na Sylwestra?” ;)Jeśli więc nadal nie wiesz, co na nie odpowiedzieć, mamy dwie fantastyczne propozycje. Kraków czy Warszawa - co wybierasz?

Jeśli chcesz się pobawić w stolicy, koniecznie wpadnij na Rock Sylwester do Proximy. Powiedzieć, że będzie tam czadowo, to jakby nie powiedzieć nic. Muzyka bowiem postawi cię na nogi od progu. Queen, AC/DC, Metallica, Nirvana, Red Hot Chilli Peppers to tylko niektóre pozycje na sylwestrowej playliście. A jeśli dodasz do tego drinka powitalnego w cenie biletu, to dobre wejście masz gwarantowane ;) Potem będzie już tylko lepiej… i bardziej skocznie. Przy Bonnie Tyler bowiem lubią potupać nóżką nawet najtwardsi rockmani. Fani ostrzejszego grania też nie zostaną zostawieni z niczym, nie zabraknie także akcentów z większym pazurem. Jakich? O tym masz szansę się przekonać na własnej skórze. Jeśli tylko masz odwagę, kup bilet na Rock Sylwester w Proximie. Powitaj Nowy Rok tanecznym krokiem przy klasyce muzyki rockowej, rock’n’roll’owych szlagierach oraz pop-rockowych hiciorach.

Kto był w Krakowie, ten wie, że najlepiej bawią się tam studenci. A mistrzami w tej dziedzinie są studenci z klubu Studio. Nic dziwnego, że wejściówki na Sylwester Studencki w Klubie Studio 2019 rozchodzą się, jak ciepłe bułeczki. Co usłyszymy w sylwestrowym repertuarze? Wszystkie współczesne radiowe hity, szeroki repertuar zarówno polskich i zagranicznych przebojów. Dla każdego znajdzie się więc coś miłego :) Muzyczną ucztę tradycyjnie zapewni Nam Dj Namteh. Poza tym w programie wspólne odliczanie w oczekiwaniu na Nowy Rok, a także wpadanie sobie w ramiona i morze łez wylanych ze wzruszenia podczas składania życzeń noworocznych ;) Gdyby ktoś, pod wpływem emocji oczywiście, zapomniał, jak było na imprezie, przypomni mu o tym Foto Lustro. Warto więc śmiało ruszyć w tango, bądź dowolny inny styl taneczny, i bawić się do białego rana podczas Sylwestra Studenckiego w Klubie Studio!

Można się kłócić o to, w której stolicy, aktualnej czy tej dawnej (przez niektórych określanej mianem właściwej ;) ), robi się lepsze imprezy. A można po prostu wybrać się na jedną z nich i przekonać na własnej skórze, kto bawi się lepiej, głośniej i przy lepszej muzyce.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Lady Pank - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Lady Pank
14 minut temu