Nie wiesz co robić w weekend? Skocz do Kazimierza Dolnego na Kazimiernikejszyn!

17 Lipiec 2019

Wyobraź sobie miejsce, w którym nie ma spiny. Ludzie gromadzą się, żeby posłuchać polskiej muzyki w najlepszym wydaniu. Każdy ma luz, blues i szacunek do drugiego człowieka. Do tego dodaj zalesione wąwozy, półdziką plażę i piękne, stare miasto. Czy to nie brzmi jak ideał nie do osiągnięcia?

Takie miejsce na szczęście istnieje! To Kazimiernikejszyn, czyli wydarzenie bez spinki. Ten wyjątkowy festiwal muzyczny odbędzie się w najbliższy weekend po raz szósty. I po raz szósty zawita do najpiękniejszego (podobno!) miasta w Polsce.

Czego możesz się spodziewać po festiwalu Kazimiernikejszyn? Przede wszystkim doskonałej, wybitnej muzyki i koncertów-petard. Tutaj artyści schodzą ze sceny i mieszają się z tłumem, intensywny kontakt z publicznością otrzymasz w cenie biletu. W ciągu najbliższych dni w Kazimierzu Dolnym na scenie czadu da Krzysztof Zalewski, Organek, Łąki Łan i Kult. Pojawi się też piękniejsza strona sceny muzycznej, czyli wyjątkowe kobiety - Daria Zawiałow i Mela Koteluk. Mało? Dodaj do tego The Dumplings, Bitaminę i Bubliczki. Takiego zestawu nie znajdziesz nigdzie indziej.

Jeszcze Cię nie przekonaliśmy, aby kupić bilety na Kazimiernikejszyn? To niech przekonają Cię organizowane wydarzenia dodatkowe - warsztaty śmiechu, nauka wzajemnego masażu czy projekt walizka. A to tylko część atrakcji. Zaintrygowany? Mamy nadzieję!

Jeśli lubisz muzykę, której możesz słuchać z najlepszymi załogantami z całej Polski, leżąc przy tym na plaży i popijając lemoniadę, musisz wpaść na Kazimiernikejszyn. Kup bilet, pakuj walizkę i przyjeżdżaj!


Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

17-21.07.2024 | Bilety od 125 PLN
Kazimiernikejszyn 202...
Kazimiernikejszyn, Kazimierz Dolny
17-21.07.2024 | Bilety od 1800 PLN
Kazimiernikejszyn 202...
Kazimiernikejszyn, Kazimierz Dolny
Warsaw Summer Jazz Days 2024 - Dzień 2 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Warsaw Summer Jazz Days 2024 - Dzień 2
4 minuty temu