Amfiteatr Wolskiego CK w Parku Sowińskiego

Gospodarzem Amfiteatru w Parku Sowińskim jest Wolskie Centrum Kultury. Amfiteatr mieści się w Warszawie, przy ul. Elekcyjnej 17. Jest to obiekt plenerowy, całkowicie zadaszony – zarówno scena, jak i widownia jest zabezpieczona przed wystąpieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Amfiteatr wyposażony został w 2000 miejsc siedzących. Scena amfiteatru, dzięki pokryciu specjalnym tworzywem, umożliwia organizację występów o różnym charakterze. Obiekt jest użytkowany od 2002 roku.

Elekcyjna 17, 01-128 Warszawa

Wydarzenia w Amfiteatr Wolskiego CK w Parku Sowińskiego

Amfiteatr Wolskiego CK w Parku Sowińskiego to świetne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Poza popularnymi koncertami i festiwalami, na terenie obiektu organizowane są również spektakle czy też występy kabaretów. Jednymi z popularniejszych spektakli były Spektakl Nabucco, Spektakl Gwiazda i Ja czy też Spektakl Grace i Gloria. Widownia chętnie bierze również udział w wydarzeniach, taki jak opera Carmen, Kabaret Hrabi czy też Rock Opera.

Koncerty w Amfiteatr Wolskiego CK w Parku Sowińskiego

Na terenie obiektu organizowane są liczne koncerty znanych i cenionych gwiazd polskiej, jaki zagranicznej sceny muzycznej. W amfiteatrze widownia mogła m.in. spotkać gwiazdy, takie jak Edyta Bartosiewicz, Patricia Kaas, Ania Dąbrowska, Enej, Patrycja Markowska, Grzegorz Turnau oraz wiele więcej. W Amfiteatrze miejsce mają również wydarzenia takie jak: Festiwal im. Franciszka Wybrańczyka, Warsaw Summer Festiwal czy też Festiwal Szantowy.

Bilety Amfiteatr Wolskiego CK w Parku Sowińskiego

Już teraz zachęcamy do sprawdzenia, jakie wydarzenia kulturalne w najbliższym czasie odbędą się w Amfiteatrze Wolskiego CK w Parku Sowińskim! Bilety możesz kupić za pomocą naszej strony internetowej TicketClub.pl – ciesz się niezapomnianymi wrażeniami podczas koncertów ulubionych gwiazd.

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
7 minut temu