Arena Ursynów

Hala widowiskowo-sportowa zlokalizowana na Warszawskim Ursynowie. Na terenie Areny możliwe jest przeprowadzenie różnego rodzaju wydarzeń zarówno widowiskowych jak i sportowych. Obiekt wyposażony został w nowoczesną infrastrukturę, która jest zgodna z wymaganiami międzynarodowych federacji i organizacji sportowych. Ponadto, jest to obiekt niezwykle funkcjonalny – istnieje możliwość rozdzielenia od siebie strefy komunikacyjnej, przeznaczonej dla artystów, sportowców, obsługi, gości VIP, a także widzów. Istotnym elementem hali są również elementy akustyczne o zróżnicowanych parametrach dźwiękowych.

Pileckiego 122, 02-781 Warszawa

Wydarzenia w Arena Ursynów

W Arenie Ursynów możliwe jest zorganizowanie zarówno sportowych rozgrywek na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym w takich dyscyplinach, jak: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, halowa piłka nożna, tenis ziemny, badminton, tenis stołowy, sporty walki, gimnastyka oraz taniec. Hala cieszy się jednak ogromną popularnością z uwagi na możliwość organizacji koncertów, widowisk artystycznych, wystaw czy też targów. Arena składa się z kilku elementów m.in. – pełnowymiarowej areny przeznaczonej do gier zespołowych z płytą boiska, 3 niezależnych sektorów, małej Sali treningowej, obowiązkowych szatni i parkingów, a także sali konferencyjnej. Arena posiada również widownię, która może pomieścić niemal 2 000 widzów.

Koncerty w Arena Ursynów

Na terenie Areny poza licznymi wydarzeniami sportowymi organizowane są koncerty znanych i cenionych gwiazd polskich jak i zagranicznych. Na terenie obiektu odbywał się m.in. koncert amerykańskiej grupy Sum 41.

Bilety Arena Ursynów

Czekasz na koncert swojego ulubionego artysty? Sprawdź kalendarz planowanych wydarzeń w Arenie Ursynów i kup bilet już teraz! Spełnij swoje marzenie i nie przegap ważnego, widowiskowego wydarzenia!

FEN 55 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
FEN 55
48 sekund temu