Aula im. Jana Pawła II w I LO

Aula im. Jana Pawła II w I LO zlokalizowana jest w Gnieźnie. Aula powstała w latach 1996-2000 w oparciu o projekt pracowni architektonicznej inż. Józefa Kęska z Zakopanego. Wnętrze auli zostało wykonane w oparciu o projekt mgr arch. Iwony Orłowskiej z Krakowa.

ul. Kostrzewskiego 3, 62-200 Gniezno

Wydarzenia w Aula im. Jana Pawła II w I LO

Budynek Auli im. Jana Pawła II w I LO został wykończony i oddany do użytku w 2000 roku. W 2007 roku auli nadano uroczyście imię Jana Pawła II. Od samego początku funkcjonowania auli, odbywają się w niej wszystkie najważniejsze dla życia szkoły uroczystości, ale też organizowane są wszelkiego rodzaju imprezy kulturalno-oświatowe, spotkania z ważnymi osobami, ciekawe prelekcje, wykłady, a także przedstawienia teatralne. W życiu szkoły aula pełni równie ważną funkcję – odbywają się w niej wszystkie ważne egzaminy, tj. egzamin maturalny, egzaminy zawodowe i wiele więcej. Można powiedzieć, że aula pełniła, pełni i będzie pełnić ogromną rolę w rozwoju obszaru kulturalnego wszystkich pokoleń – zarówno uczniów kształcących się w szkole, jak i mieszkańców Gniezna.

Koncerty w Aula im. Jana Pawła II w I LO

Na terenie Auli odbyło się już szereg koncertów, jak i innych wydarzeń kulturalnych. W obiekcie wystąpili m.in. Wolna Grupa Bukowina, Italiano Ero, Teresa Werner, Maciej Maleńczuk, Alosza Awdiejew, Czerwone Gitary, Michał Bajor, Anita Lipnicka i wiele więcej. Odbywają się również liczne spektakle np. Klimakterium, Szalone Nożyczki, oraz występy zespołów kabaretowych – Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Smile. Ważnym wydarzeniem był również Koncert Wiedeński.

Bilety Aula im. Jana Pawła II w I LO

Chcesz kupić bilety na wydarzenia odbywające się w Auli im. Jana Pawła II w I LO? Śledź kalendarium wydarzeń na stronie TicketClub.pl, na której możesz również kupić bilety na wszystkie organizowane wydarzenia.

Rafał Rutkowski - Żarty dla mas - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Rafał Rutkowski - Żarty dla mas
56 sekund temu