BABKA do wynajęcia

BABKA do wynajęcia to jeden z nowszych obiektów na kulturalnej mapie miasta Warszawa. Lokal zlokalizowany jest pry ul. Młocińskiej 5/7. Idealnie sprawdzi się, jako obiekt do wynajęcia na event, konferencję czy też pop-up store.

ul. Młocińska 5/7, 01-065 Warszawa
http://babkadowynajecia.pl

Wydarzenia w BABKA do wynajęcia

BABKA do wynajęcia to lokal o ponad 1000 metrach kwadratowych powierzchni. W jaki sposóbmożna opisać obiekt? Minimalistyczna przestrzeń, kreatywne biura oraz studio castingowi. Puste, wysokie wnętrza stanowią ogromny atut lokalu – pozwalają zrealizować każdy pomysł, jaki zrodzi się w głowie organizatora wydarzenia. Na terenie BABKI do wynajęcia odbywają się wszelkiego rodzaju targi, ale też koncerty i inne wydarzenia kulturalne.

Zdarzenia w BABKA do wynajęcia

Obiekt BABKA do wynajęcia pozwala na zorganizowanie koncertów oraz innych występów gwiazd polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Do dyspozycji Klientów jest sześć przestrzeni – każda z nich innej wielkości, w której każde wydarzenie będzie wyjątkowe, jak i w pełni dostosowane do wymagań uczestników. Do tej pory w BABCE do wynajęcia odbywały się wydarzenia takie jak: Targi Sztuki Dostępnej, Targi w rozmiarze XXL, Kiermasz świąteczny, targi Healthy ciąża z Anną Lewandowską, czytanie performatywne MŁODY DRAMAT – i wiele więcej.

Bilety BABKA do wynajęcia

Sprawdź już teraz kalendarium wydarzeń w obiekcie BABKA do wynajęcia! Być może już niedługo planowany jest koncert, na który chcesz wybrać się od dawna? A może właśnie ruszyła sprzedaż biletów na koncert Twojej ulubionej gwiazdy? Nie czekaj – sprawdź już teraz i kup bilety dzięki serwisowi TicketClub.pl – szybko, sprawnie oraz w dobrej cenie.