Centrum Kultury i Sztuki Tczew

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie to obiekt, który powstał w 2007 roku, w wyniku przeprowadzonej reorganizacji. Jest to prężnie rozwijająca się instytucja, która swoją ofertę organizowanych wydarzeń kulturalnych kieruje do osób z każdej kategorii wiekowej – dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Koncerty, festiwale, spektakle – wszystko to, czego potrzebujesz!

Stefana Wyszyńskiego 10, 83-110 Tczew

Wydarzenia w Centrum Kultury i Sztuki Tczew

Instytucja zajmuje się kulturą oraz i edukacją artystyczną. Na swoim koncie ma organizację licznych koncertów plenerowych, spektakli teatralnych, operetek, musicali i wielu innych ważnych wydarzeń artystycznych. Chcąc rozbudzić i zaspokoić potrzeby kulturalne mieszkańców okolicznych teren w, ośrodek zajmuje się m.in. organizacją masowych imprez kulturalnych, w których udział biorą znani i cenienie artyści polskiej sceny muzycznej. Nie brakuje również zagranicznych brzmień.

Koncerty w Centrum Kultury i Sztuki Tczew

W instytucji odbywają się liczne koncerty znanych artystów, ale także festiwale, kabarety czy też spektakle. W ramach koncertów gwiazd widownia poznała na żywo muzykę: ASAF, Krzysztofa Zalewskiego, Formacji Chatelet, Wolfganga Amadeusa Mozarta czy też Mrozu. W centrum odbył się również Koncert Karnawałowy Polskiej Filharmonii Kameralnej, koncert charytatywny Wiara Czyni Cuda, szereg koncertów pn. „Koncert z Gwiazdą w Tczewie” i wiele innych. Osoby uwielbiające sztukę chętnie brały udział w spektaklach typu „Małe zbrodnie małżeńskie”, „Kopciuszek” czy też „Biała Bluzka”. Popularnością cieszył się również Kabaret Smile i inne grupy kabaretowe.

Bilety Centrum Kultury i Sztuki Tczew

Mamy nadzieję, że bogata oferta wydarzeń organizowanych na terenie Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie pozwoli Ci znaleźć imprezę kulturalną, na którą zechcesz pójść. Nie musisz się obawiać braku biletów – bilety kupisz w sprawdzonym serwisie biletowym TicketClub.pl.

Lech Janerka - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Lech Janerka
5 minut temu