CKK Jordanki

CKK Jordanki to nowoczesny obiekt kulturalny zlokalizowany przy Alei Solidarności w Toruniu. Obiekt koncertowo-kongresowy został otwarty w 2015 roku. W gmachu znajduje się również siedziba Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej i Kujawsko-Pomorskiego Impresaryjnego Teatru muzycznego.

Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń
http://www.jordanki.torun.pl/pl

Wydarzenia w CKK Jordanki

Budowa nowej Sali koncertowej rozpoczęła się już w 2008 roku. Projekt budynku powstał w wyniku konkursu, którego laureatem okazał się hiszpański architekt Fernando Menisa. Jego nowatorski projekt zawierał dwie sale, których wielkość pozwalała na pomieszczenie widowni w ilości ponad 1000 osób, ale też kawiarnię, sale konferencyjną oraz przestronny parking dla przybyłych gości. W CKK Jordanki zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne, które pozwalają na organizację w jego miejscu wielu wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

Koncerty w CKK Jordanki

W repertuarze CKK Jordanki znaleźć mogą Państwo śmiałe realizacje teatralne, koncerty gwiazd muzyki polskiej jak i zagranicznej, konferencje, targi a nawet pokazy mody. Na scenie CKK Jordanki wystąpili artyści tacy jak: Andrzej Sikorowski, Ania Dąbrowska, Anna Maria Jopek, Nigel Kennedy, Irena Santor, Queen Symfoniczne czy też Glenn Miller Orchestra. W centrum miały miejsca również występy zespołów kabaretowych takich jak Kabaret Smile czy Kabaret Neo-Nówka.

Bilety CKK Jordanki

Bilety na najbliższe wydarzenia w CKK Jordanki już są w sprzedaży w serwisie biletowym TicketClub.pl. Śledź nadchodzące wydarzenia i kup bilet, które Cię interesują. Zapoznaj się z ofertą i nie omiń najważniejszych oraz najbardziej popularnych wydarzeń sezonu.