Duży Dziedziniec UW

Duży Dziedziniec Uniwersytetu Warszawskiego zlokalizowany jest na Krakowskich Przedmieściach. Na jego terenie odbywają się niezwykle popularne oraz ważne wydarzenia kulturalne. Jednym z popularniejszych wydarzeń dla studentów są corocznie organizowane Juwenalia.

Krakowskie Przedmieście 26, 00-927 Warszawa

Wydarzenia w Duży Dziedziniec UW

Zabytkowy teren w pobliżu Uniwersytetu na Krakowskim Przedmieściu to jedno z bardziej urokliwych miejsc w Warszawie. Wyróżnia go kunsztowna architektura uniwersyteckich budynków, uzupełniona bujną zielenią. Gmachy znajdujące się w pobliżu pozwalają stworzyć wyjątkową atmosferę i zapomnieć o szybkim rytmie i zgiełku miasta. W pobliżu Krakowskiego Przedmieścia zlokalizowane są wydziały Uniwersytetu Warszawskiego związane z naukami humanistycznymi oraz społecznymi. Bez względu na to, czy odwiedzają Państwo Warszawę na chwilę czy też na dłużej – warto odwiedzić to miejsce!

Koncerty w Duży Dziedziniec UW

Jak już wspominaliśmy, jednym z ważniejszych wydarzeń organizowanych na terenie dziedzińca są juwenalia. Jest to wydarzenie organizowane każdego roku, podczas których występują znani i cnienie artyści polskiej sceny muzycznej. Coroczną gwiazdą Juwenaliów jest zespół KULT. Wydarzenia obfitują w różnorodną muzykę – zarówno pop, rock, reggae, metal czy też jazz. Każdy ze studentów znajdzie odpowiedni klimat dla siebie. Na dziedzińcu organizowane są również bale charytatywne, a także inne ważne wydarzenia dla uczelni jak np. promocje książek.

Bilety Duży Dziedziniec UW

Chcesz wziąć udział w wydarzeniach organizowanych na terenie Dużego Dziedzińca Uniwersytetu Warszawskiego? Dzięki kalendarium umieszczonym na stronie TicketClub.pl oraz możliwości bezproblemowego zakupu biletów, będziesz mógł wziąć udział w wybranych atrakcjach!

Lady Pank - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Lady Pank
2 minuty temu