GOSIR Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji został powołany w wyniku Uchwały Rady Miejskiej w Piasecznie i stanowi jednostkę organizacyjną gminy. GOSiR jest nowoczesnym obiektem działającym w oparciu o własne regulaminy oraz statuty.

Sikorskiego 20, 05-509 Piaseczno

Wydarzenia w GOSIR Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi działalność związaną z organizacją wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w ramach zadań własnych Gminy Piaseczno. Poza organizacją wydarzeń, ośrodek współuczestniczy w działalności zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży, a także współpracuje z wszelkimi sportowymi stowarzyszeniami gminnymi. Ośrodek składa się z hali sportowej, która pokryta jest nawierzchnią syntetyczną oraz posiada możliwość podziału na trzy niezależne sektory. Hala przystosowana jest do rozgrywania zawodów w zakresie różnych dyscyplin sportowych, posiada pełne zaplecze socjalno-medyczne, a także trybuny, które pomieszczą około 400 widzów. Hala posiada również krytą pływalnię z głównym basenem o wymiarach 25mx12,5m ze zjeżdżalnią wodną oraz mniejszy basen. Wydarzenia mogą być również organizowane na terenie boiska
Moje Boisko – Orlik 2012”.

Atrakcje w GOSIR Piaseczno

W GOSIR Piaseczno zorganizowano wiele wydarzeń kulturalnych, jak i sportowych. Zaliczyć możemy do nich Grand Prix w tenisie stołowym, Gale Sportu, Międzynarodowy Turniej Kickboxingu, Zimowe Mistrzostwa Juniorów, Maraton Pływacki oraz wiele więcej. W ramach wydarzeń muzycznych i filmowych organizowane jest m.in. Kino Plenerowe, Festiwal Piosenki Dołującej, Obrzęd Nocy Świętojańskiej czy też Bajkowe Niedziele, będące atrakcją dla dzieci.

Bilety GOSIR Piaseczno

Chcesz wziąć udział w jakimś z wydarzeń oferowanych przez GOSIR Piaseczno? Śledź harmonogram wydarzeń na naszej stronie, TicketClub.pl., Gdy, pojawi się atrakcja, na którą polujesz od dłuższego czasu – kup szybko i bezpiecznie bilet!

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
minutę temu