Hala KS Hutnik

Hala KS Hutnik to stadion piłkarki, na terenie, którego rozgrywane są liczne mecze domowych drużyn piłkarskich, jak i reprezentacji narodowych. Na jego terenie organizowane są również liczne wydarzenia kulturalne. Nieustannie rosnąca popularność hali sprawia, iż każdego kolejnego roku, wydarzeń jest jeszcze więcej.

Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków

Wydarzenia w Hala KS Hutnik

Hala mieści się za wschodnim murem Opactwa Mogilskiego. Miejsce te nowi nazwę Suche Stawy – nazwa pochodzi jeszcze z odległej historii Cystersów – to za murami klasztoru posiadali własne stawy rybne. Boisko zostało wybudowane już w 1953 roku siłą zawodników Stali Nowa Huta oraz pracowników Huty. Kolejne lata przynosiły kolejne modernizacje, podczas których zamontowano m.in. trybu dyny, wybudowano bieżnię czy boiska do siatkówki. Ostatnie odświeżenie hali miało miejsce w 2012 roku, w związku z Mistrzostwami Europy. Na terenie stadionu odbywały się legendarne mecze w ekstraklasie, pucharze UEFA a także pamiętne derby z Cracovią i Wisłą. Na terenie stadionu swoje mecze również rozgrywała reprezentacja Polski.

Koncerty w Hala KS Hutnik

Na terenie Hali wystąpił m.in. zespół Alergen ze swoją pop/rockową muzyką. Na terenie obiektu organizowane są liczne lokalne wydarzenia kulturalne oraz związane z codzienną działalnością obiektu. Chcąc postawić na promocję obiektu, włodarze postawili na organizację licznych imprez kulturalnych z udziałem znanych, polskich artystów. Już w niedługim czasie będą mogli Państwo wziąć udział w licznych koncertach czy też wieczorach kabaretowych – niezapomniane wrażenia, klimatyczna muzyka i wyjątkowa atmosfera gwarantowane.

Bilety Hala KS Hutnik

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń na terenie Hali KS Hutnik? Śledź naszą stronę internetową TicketClub.pl, na której znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat planowanych wydarzeń, ale również zakupisz bilety bez wychodzenia z domu! Nie przegap koncertu, na który od dawna czekasz!

VV - Neon Noir Tour 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
VV - Neon Noir Tour 2024
2 minuty temu