Hala NOSiR

Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji to jednostka budżetowa, która poza zarządzaniem obiektami zajmuje się organizacją imprez i wydarzeń sportowo-kulturalnych dla mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego.

Sportowa 66, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wydarzenia w Hala NOSiR

NOSiR składa się z hali sportowej, stadionu miejskiego, obiektów rekreacyjnych oraz pływalni. Z obiektów wchodzących w skład Hali NOSiR korzystają piłkarze należący do III Ligi zespołu MKS ŚWIT Nowy Dwór Mazowiecki. Organizowane są również zgrupowania m.in. Reprezentacji Polski w piłce siatkowej. W ciągu roku, ośrodek jest organizatorem wielu imprez sportowych i kulturalnych np. Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej, Gala Boksu czy też wszelkiego rodzaju zawody szkolne, turnieje zakładów pracy, rozgrywki ligowe sekcji sportowych, igrzyska przedszkolaków czy też zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach akcji lato i zima. Dodatkowo, na terenie hali organizowane są liczne Manewry Kabaretowe, koncerty muzyki poważnej, jak i rozrywkowej czy też wystawy psów rasowych.

Koncerty w Hala NOSiR

Na terenie Hali NOSiR od początku jej działalności odbyło się już wiele koncertów znanych gwiazd i wiele innych wydarzeń kulturalnych. Na deskach sceny wystąpiły grupy kabaretowe w ramach Manewrów Kabaretowych, Kabaret Neo-Nówka czy też Kabaret Paranienormalni. W ramach występów znanych gwiazd, widownia mogła wysłuchać zespołu Dżem, Haliny Frąckowiak bądź też Zakopawer. Ważnym wydarzeniem był również koncert charytatywny a także Gala Tygodnika Nowodworskiego.

Bilety Hala NOSiR

Jeśli uwielbiasz brać udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, śledź harmonogram wydarzeń kulturalnych w naszym serwisie TicketClub.pl! Jeśli pojawi się koncert czy inne wydarzenie, w którym chcesz wziąć udział to za pomocą naszego serwisu bezpiecznie i szybko kupisz również oryginalne bilety. Zapraszamy!

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
26 sekund temu