Hala nr 8

Hala nr 8 zlokalizowana jest przy ul. Szwedzkiej w Warszawie. Jej oficjalna nazwa to szwedzka.com. Budynek, w którym powstała, to budynek, który w ostatnim czasie swojej działalności związany był z funkcjonowaniem wojsk. Jego pierwotna wersja pełniła miejsce, w którym wyrabiano szyny, elementy kolejowe i stalowe. To budynek z ponad 100 letnią tradycją.

ul. Szwedzka 2/4, 03-419 Warszawa

Wydarzenia w Hala nr 8

Hala nr 8 została zmodernizowana zgodnie z stylem starej Pragi. Wyróżnia ją nie tylko wyjątkowy klimat wnętrza, ale i rozmiary – jej wysokość to od 6 do 9 metrów wysokości, 500 m2 powierzchni hali głównej a także 200 m2 zaplecza. W obiekcie znajduje się również obszar VIP o powierzchni 100 m2 oraz ogród – 500 m2. W obiekcie organizowane są liczne eventy dla firm oraz prywatne, produkcje telewizyjne, sesje fotograficzne, imprezy rodzinne typu chrzciny, komunie czy też wesela, a także konferencje. W ramach organizowanych wydarzeń kulturalnych organizowane są turnieje, showroomy, wystawy, pokazy artystyczne orz liczne koncerty.

Koncerty w Hala nr 8

Na terenie hali organizowane są liczne koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Wszystko pod okiem specjalistów. Można zorganizować na jej terenie dowolne wydarzenie – wszystko z uwagi na dużą przestrzeń, której nie ograniczają belki, słupki czy inne przeszkody. Już wkrótce na terenie hali odbędą się koncerty znanych gwiazd takich jak Solomun w ramach Audioriver x True Music. Śledź kalendarium wydarzeń i kup bilety już teraz!

Bilety Hala nr 8

Coraz liczniej organizowane wydarzenia kulturalne w Hali nr 8 przyciągają coraz większe zainteresowanie. Serwis TicketClub.pl zapewnia nie tylko stały dostęp do aktualnego kalendarium wydarzeń, ale też możliwość zakupu biletów bez wychodzenia z dom – szybko, bezpiecznie i bezproblemowo.

Max & Iggor Cavalera - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Max & Iggor Cavalera
14 minut temu