Hala Spodek Katowice

Hala spodek to hala widowiskowa zlokalizowana przy Alei Korfantego 35 w Katowicach. Jest on jednym z legendarnych obiektów, który został oddany w 1971 roku do użytkowania, a wyróżnia go charakterystyczny kształt, który na stałe wpisał się w infrastrukturę miasta Katowice.

al. Korfantego 35, 40-005 Katowice

Koncerty :

Wydarzenia w Hala Spodek Katowice

Od ponad 45 lat spodek jest jednym z popularniejszych miejsc organizacji wielu imprez masowych, głównie o charakterze rozrywkowym. Jednak Katowicki Spodek kojarzy się nie tylko z muzyką ale też sportowymi emocjami. Organizowane są liczne rozgrywki w siatkówce – odbywały się tu mecze reprezentacji a także mecze Ligii Światowej. Co więcej,, widzowie mogą śledzić spotkania w hokeju na lodzie, piłce ręcznej, koszykówce a także wszelkiego rodzaju dyscyplinach lekkoatletycznych. Wszystkie przestrzenie rekreacyjne znajdujące się na terenie obiektu tj. basen, lodowisko, sale gimnastyczne mogą być użytkowane również przez amatorów sportu.

Koncerty w Hala Spodek Katowice

Na terenie Hali Spodek występowały liczne gwiazdy polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Widownia mogła usłyszeć na żywo takie gwiazdy światowej muzyki jak Joe Cocker, Deep Purple, Metallica, Genesis, Black Sabbath, Sting, Mike Oldfield, Robie Williams i wielu, wielu innych. Warto dodać, że już od ponad 30 lat, na terenie hali odbywa się Festiwal Rawa Blues a od 2017 roku znów odbywa się festiwal Metalmania. Fani każdego rodzaju muzyki znajdą coś dla siebie. Na fanów muzyki elektronicznej czeka cykliczny festiwal Mayday!

Bilety Hala Spodek Katowice

Ilość wydarzeń organizowana na terenie Hali Spodek Katowice jest tak duża, że nie możesz przegapić żadnego ważnego wydarzenia – śledź kalendarium wydarzeń na naszej stronie TicketClub.pl! Znalazłeś wydarzenie, w którym chcesz wziąć udział? Za pomocą naszej strony internetowej kupisz również bilet, który pozwoli Ci poznać Twoją ulubioną gwiazdę na żywo!

Cohen i Kobiety - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Cohen i Kobiety
minutę temu