Hala Sportowa OSiR Dz. Śródmieście

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dz. Śródmieście położony jest przy ul. Polnej w Warszawie. Usytuowany jest w pobliżu licznych miejsc o charakterze sportowym jak i kulturalnym. Na terenie obiektu organizowane są liczne wydarzenia sportowe jak i kulturalno-artystyczne.

ul. Polna 7A, 00-625 Warszawa

Wydarzenia w Hala Sportowa OSiR Dz. Śródmieście

Hala Sportowa OSiR to nowoczesny budynek, którego wymiary wynoszą 19x36 metrów a znajdujące się w jego wnętrzu trybuny mogą pomieścić około 200 widzów. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia sportowe związane z koszykówka, siatkówką, futsalem, piłką ręczną, uni hokejem. Powierzchnia sali pozwala na podział boiska na dwie, odrębne sale, które mogą pełnić funkcję treningową. Obiekt wyposażony jest również w pływalnię, na terenie której w aktywny sposób można spędzić wolny czas. Na terenie pływali organizowane są liczne zawody pływackie ale też korzystają z niej amatorzy sportów wodnych. Warto dodać, że teren ośrodka to również sale konferencyjne, noclegi a także parking. Wszystkie te elementy zwiększają komfort uczestników podczas udziału w wszelkiego rodzaju wydarzeniach kulturalnych.

Koncerty w Hala Sportowa OSiR Dz. Śródmieście

Na terenie hali organizowane są liczne wydarzenia kulturalne związane z bieżącą działalnością ośrodka sportu i rekreacji. Poza występami lokalnych gwiazd i organizowania cyklicznych festiwali, na terenie hali odbywać się będą koncerty znanych i cenionych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Poza koncertami, na terenie hali występować będą również liczne zespoły kabaretowe – wszystko w tym celu, by zadbać o rozwój kulturalnych mieszkańców Dz. Śródmieście!

Bilety Hala Sportowa OSiR Dz. Śródmieście

Śledząc serwis internetowy TicketClub.pl z pewnością nie przegapisz ważnych wydarzeń kulturalnych organizowanych na terenie hali! Możesz nie tylko być na bieżąco z aktualnym kalendarium wydarzeń ale też możesz kupić bilety na wspomniane wydarzenia bez konieczności wychodzenia z domu!

Ania Dąbrowska - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Ania Dąbrowska
8 minut temu