Hala Widowiskowo-Sportowa

Hala widowiskowo-sportowa zlokalizowana jest w miejscowości Lubin. Jest to wielofunkcyjny obiekt, o charakterze sportowym jak i rozrywkowym. Idealne miejsce do organizacji rozgrywek sportowych jak i wszelkiego rodzaju imprez masowych.

Odrodzenia 28b, 59-300 Lubin

Wydarzenia w Hala widowiskowo-sportowa

Hala została otwarta w 2014 roku. Podczas rozgrywek sportowych na jej obszarze zmieści się nieco ponad 3700 osób, natomiast podczas wydarzeń kulturalno-rozrywkowych nawet 4500 osób. Hala widowiskowo-sportowa wyposażona jest w nowoczesną arenę sportową, sale konferencyjne i szkoleniowe a także w boiska treningowe czy też korty do gry w squash. W pełni klimatyzowany obiekt zapewnia komfortowe warunki podczas licznie organizowanych wydarzeń. Warto wspomnieć, że jest w pełni przystosowany do osób niepełnosprawnych – każdy może wziąć udział w wybranym przez siebie wydarzeniu.

Koncerty w Hala widowiskowo-sportowa

Na terenie hali organizowane są coraz liczniej imprezy muzyczne, jak i sportowe. W ramach oferowanych imprez muzycznych odbyły się wydarzenia takie, jak: Gala Disco, koncert zespołu Dżem, Sławomir, Modern Talking, Akcent, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Chór Alexandrowa, Czerwone Gitay i wiele więcej. Na terenie hali występowały również znane grupy kabaretowe w ramach Polskiej Nocy Kabaretowej. Popularnością wśród widowni cieszą się również spektakle i opery takie, jak Straszny Dwór.

Bilety Hala widowiskowo-sportowa

Śledź uważnie kalendarium wydarzeń planowanych w hali widowiskowo-sportowej w Lubinie i nie przegap koncertu swojej ulubionej gwiazdy! Dzięki serwisowi TicketClub.pl masz nie tylko stały dostęp do aktualnego kalendarium ale możesz też kupić bilety na wybrane wydarzenie.

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
4 minuty temu