Hala Widowiskowo-Sportowa

Hala widowiskowo-sportowa zlokalizowana jest w miejscowości Lubin. Jest to wielofunkcyjny obiekt, o charakterze sportowym jak i rozrywkowym. Idealne miejsce do organizacji rozgrywek sportowych jak i wszelkiego rodzaju imprez masowych.

Odrodzenia 28b, 59-300 Lubin

Wydarzenia w Hala widowiskowo-sportowa

Hala została otwarta w 2014 roku. Podczas rozgrywek sportowych na jej obszarze zmieści się nieco ponad 3700 osób, natomiast podczas wydarzeń kulturalno-rozrywkowych nawet 4500 osób. Hala widowiskowo-sportowa wyposażona jest w nowoczesną arenę sportową, sale konferencyjne i szkoleniowe a także w boiska treningowe czy też korty do gry w squash. W pełni klimatyzowany obiekt zapewnia komfortowe warunki podczas licznie organizowanych wydarzeń. Warto wspomnieć, że jest w pełni przystosowany do osób niepełnosprawnych – każdy może wziąć udział w wybranym przez siebie wydarzeniu.

Koncerty w Hala widowiskowo-sportowa

Na terenie hali organizowane są coraz liczniej imprezy muzyczne, jak i sportowe. W ramach oferowanych imprez muzycznych odbyły się wydarzenia takie, jak: Gala Disco, koncert zespołu Dżem, Sławomir, Modern Talking, Akcent, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Chór Alexandrowa, Czerwone Gitay i wiele więcej. Na terenie hali występowały również znane grupy kabaretowe w ramach Polskiej Nocy Kabaretowej. Popularnością wśród widowni cieszą się również spektakle i opery takie, jak Straszny Dwór.

Bilety Hala widowiskowo-sportowa

Śledź uważnie kalendarium wydarzeń planowanych w hali widowiskowo-sportowej w Lubinie i nie przegap koncertu swojej ulubionej gwiazdy! Dzięki serwisowi TicketClub.pl masz nie tylko stały dostęp do aktualnego kalendarium ale możesz też kupić bilety na wybrane wydarzenie.

COŚ nieCOŚ, czyli największe otrzęsiny Politechniki Warszawskiej - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
COŚ nieCOŚ, czyli największe otrzęsiny Politechniki Warszawskiej
2 minuty temu