Hydrozagadka

Hydrozagadka to klub muzyczny zlokalizowany przy ul. 11 Listopada w Warszawie. To jedno z popularniejszych miejsc w całej Warszawie a już na pewno na terenie warszawskiej Pragi.

ul. 11 Listopada 22, 03-436 Warszawa

Koncerty :

Wydarzenia w Hydrozagadka

Klub zlokalizowany jest w pobliżu równie popularnych klubów muzycznych taki jak Skład Butelek, Saturator i Zwiąż Mnie. Można powiedzieć, że wszystkie wspomniane kluby w pewnym sensie tworzą klubowy, muzyczny kompleks. Klub otwarty jest siedem dni w tygodniu, choć najbardziej popularne imprezy odbywają się w weekendy. Co ważne – klub jest otwarty na wszelkie alternatywne formy zabawy – organizowane są liczne imprezy tematyczne, koncerty klubowe, koncerty zagranicznych gwiazd, a także spotkania. Hydrozagadka to również świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, relaks i odpoczynek. Bez względu na to czy pojawisz się w środku tygodnia czy też w weekend, to z całą pewnością miło spędzisz czas w jej wnętrzu.

Koncerty w Hydrozagadka

Udowadniając a jednocześnie potwierdzając, że warto wybrać się do Hydrozagadki przedstawiamy znanych polskich jak i zagranicznych artystów, którzy już odwiedzili to wyjątkowe miejsce. W Hydrozagadce wystąpili m.in. Rome, HRVY, Algiers, Blacha, Viagra Boys, Shinig, Fenix, Szpaku, Pięć Dwa, My Baby, City Morgue, Bury Tomorrow, Alex Clare, Diamond Head i wielu innych cenionych artystów. W Hydrozagadce występują również grupy kabaretowe w ramach autorskich projektów bądź festiwalu Polska Noc kabaretowa.

Bilety Hydrozagadka

Ogromna ilość planowanych wydarzeń w Klubie Hydrozagadka sprawia, iż dość łatwo możesz ominąć ważne, interesujące Cię wydarzenie kulturalne! Problem ten możesz rozwiązań regularnie śledząc stronę TicketClub.pl za pomocą, której nie tylko nie przegapisz koncertu, ale co istotne – kupisz również bilet bez wychodzenia z domu!

Muzyczny Kazimierz: KULT - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: KULT
minutę temu