Meta Toru Regatowego Malta

Meta Toru Regatowego Malta to plac zlokalizowany we wschodniej części miasta Poznań, w bliskiej odległości od centrum. Wiele osób wybiera te tereny rekreacyjne jako świetne miejsce na odpoczynek – spotkać tu można nie tylko mieszkańców Poznania, ale także osoby z całej Polski.

Wiankowa 3, 61-131 Poznań

Wydarzenia w Meta Toru Regatowego Malta

Centrum Meta Toru Regatowego Malta stanowi Jezioro Maltańskie. Jest to sztuczny zbiornik wodny, który powstał w 1952 roku, ze spiętrzenia wód rzeki Cybiny.Miejsce wyróżniają dodatkowo bogate zasoby przyrodnicze, urocze zakątki, a także niezwykle rozbudowana baza gastronomiczna. Dodatkowo, wyjątkowo profesjonalne przygotowanie terenu pozwala organizować różnorodne wydarzenia sportowe, a dzięki profesjonalne zaplecze techniczne umożliwia organizację wydarzeń kulturalnych. Organizowane wydarzenia skierowane są do różnych grup mieszkańców Poznania, jak i turystów – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Koncerty w Meta Toru Regatowego Malta

Na terenie centrum organizowane są liczne wydarzenia kulturalne. Mieszkańcy, jak i turyści mogą posłuchać wyjątkowych brzmień podczas licznych koncertów różnych gatunków muzycznych z udziałem znanych polskich, jak i zagranicznych artystów. Poza koncertami, organizowane są tu liczne występy kabaretowe czy też festiwale muzyczne. Do najpopularniejszych festiwali możemy zaliczyć Late Summer Festival.

Bilety Meta Toru Regatowego Malta

Chcesz wziąć udział w jednym z wydarzeń organizowanych na terenie Meta Toru Regatowego Malta? Kalendarium wydarzeń jak i bilety znajdziesz w naszym serwisie biletowym – TicketClub.pl. Odwiedź nasze kalendarium już dziś i nie przegap najważniejszych wydarzeń!

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
6 minut temu