Sala Koncertowa MSiTJ MANGGHA

Sala koncertowa zlokalizowana jest w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, przy ulicy Konopnickiej.

ul. M. Konopnickiej 26, 30-302 Kraków

Wydarzenia w sala koncertowa MSiTJ MANGGHA

Muzeum powstało z inicjatywy Andrzeja Wajdy oraz swoją działalność rozpoczęło w 1994 roku, jako Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Przez dziesięć lat muzeum pełniło funkcję oddziału Muzeum Narodowego w Krakowie. Było również miejsce, w którym aktywnie działała Fundacja Kyoto – Kraków im. Andrzeja Wajdy oraz Krystyny Zachwatowicz. W dzisiejszych czasach, w nowocześnie urządzonym budynku, którego klimatyczne wnętrze pozwala zrelaksować się, licznie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. Budynek muzeum został zaprojektowany przez japońskiego architekta Aratę Isozakigo. Muzeum wyróżnia nie tylko wyjątkowa bryła budynku, ale również nowe metody, jak i formy działania. Głównym zadaniem muzeum jest upowszechnianie sztuki interdyscyplinarnej.

Koncerty w sala koncertowa MSiTJ MANGGHA

W Sali koncertowej muzeum organizowane były licznie nie tylko koncerty solowe artystów, ale również zespołów muzycznych oraz liczne cykliczne festiwale. Zaliczyć do nich możemy: Elfową Orkiestrę Św. Mikołaja, Muzyczny Życiorys Franka Sinatry, koncerty kolęd i pastorałek, Karen Edwards, Marcelina Gawron, Adam Makowicz, Urszula Dudziak, Viva Latino America oraz wiele więcej. Nie możesz przegapić kolejnych koncertów znanych i lubianych gwiazd!

Bilety sala koncertowa MSiTJ MANGGHA

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Muzyczny Kazimierz: T.LOVE - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Muzyczny Kazimierz: T.LOVE
34 minuty temu