Sala Koncertowa Portu Gdynia

W Sali koncertowej portu Gdynia organizowane są liczne koncerty, kabarety oraz spektakle. Sala znajduje się w Gdyni, przy ul. Rotterdamskiej.

Rotterdamska 9, 81-337 Gdynia

Wydarzenia w sala koncertowa portu Gdynia

Na terenie Sali koncertowej odbywają się liczne koncerty znanych gwiazd polskiej muzyki. Bogaty repertuar wydarzeń kulturalnych obiektu skierowany jest głównie do dojrzałej publiczności, ale też dla młodszych widzów. Na terenie obiektu organizowane były również liczne teatrzyki dla przedszkolaków oraz multimedialne lekcje filmowe dla uczniów. Sala organizuje również projekt Mała Gdyńska Filharmonia, który cieszy się ogromną popularnością. Miejsce to jest jednym z popularniejszych, w którym organizowane są wszelkie wydarzenia kulturalne w Gdyni. Zachwyca wyjątkowym klimatem oraz wysokiej jakości sprzętem technicznym.

Koncerty w sala koncertowa portu Gdynia

W Sali koncertowej portu Gdynia organizowane są liczne koncerty oraz występy kabaretowe. Na scenie Sali wystąpiły gwiazdy kabaretowe takie jak Marcin Daniec, Stand-up Nowe Rozdanie, Piotr Bałtroczyk. Odbyły się tu również spektakle: Związek otwarty, Telewizja Kłamie, Akompaniator, a także koncerty muzyczne gwiazd, takich jak Jacek Silski, Krzysztof Krawczyk bądź też Ryszard Rynkowski.

Bilety sala koncertowa portu Gdynia

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

KREW OGIEŃ ŚMIERĆ: Stillborn, Ragehammer, Hellfuck - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
KREW OGIEŃ ŚMIERĆ: Stillborn, Ragehammer, Hellfuck
8 minut temu