Sala Widowiskowo-Sportowa Chojnice

Sala widowiskowo-sportowa znajduje się w Centrum Park Chojnice, przy ul. Wagnera.

Huberta Wagnera 1, 89-620 Chojnice

Wydarzenia w Sala widowiskowo-sportowa Chojnice

Hala przeszła generalny remont w latach 2006 i 2007. W wyniku przeprowadzonego remontu sala została wyposażona w system nagłaśniający, który pozwala zorganizować wszelkie wydarzenia kulturalne na najwyższym poziomie. W hali organizowane są również wydarzenia sportowe dzięki nowoczesnemu sprzętowi umożliwiającemu przeprowadzanie rozgrywek różnych dyscyplin. Poza organizacją wydarzeń kulturalnych oraz sportowych organizowane są również liczne targi. Hala składa się z dwóch obiektów – małej jak i dużej sali, które pomieszczą prawie 600 osób.

Koncerty w sala widowiskowo-sportowa Chojnice

Na terenie Sali coraz częściej organizowane są liczne wydarzenia kulturalne. Mieszkańcy Chojnic jak i pobliskich miejscowości mogli wziąć udział m.in. w koncercie zespołu Akcent. Na jego terenie organizowane są również liczne występy kabaretowe czy też stand-upy. Szeroki wachlarz wydarzeń kulturalnych sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli jednak wolą Państwo wydarzenia sportowe – możecie również odwiedzać salę podczas organizowanych rozgrywek czyteż indywidualnie, w ramach zajęć rekreacyjnych.

Bilety sala widowiskowo-sportowa Chojnice

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

T.Love - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
T.Love
44 minuty temu