Scena plenerowa, teren Studium WFiS UJ

Scena plenerowa jest Miejscem Wielkiego Juwenaliowego Koncertu Plenerowego, przy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

ul. Piastowska 26, 33-332 Kraków

Wydarzenia w Scena plenerowa, teren Studium WFiS UJ

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego jest jednostką międzywydziałową, której działalność opiera się na organizacji Kultury Fizycznej studentów i pracowników wydziałów medycznych UJ. W pobliżu budynku WFiS latem uruchamiana jest scena plenerowa, na której organizowane są liczne koncerty w ramach Juwenaliów Krakowskich. Juwenalia to głównie koncerty – główny koncert odbywa się na terenie Studium WFiS UJ natomiast mniejsze koncerty odbywają się pod sceną klubu Żaczek.

Koncerty w Scena plenerowa, teren Studium WFiS UJ

Podczas corocznie organizowanych juwenaliów, na scenie plenerowej występują znani artyści polskiej sceny muzycznej tacy jak: Krzysztof Zalewski, Lao Che, Te-Tris, Miuosh, Nocny Kochanek, Coma, Pidżama Porno, O.S.T.R., Kabanos, Strachy na Lachy, Kraków Street Band, Ørganek, Happysad, Wiewiórka na Drzewie i wszystkim znany Kult. Poza polskimi artystami, na scenie pojawiają się również artyści zagraniczni np.Sasha Boole z Ukrainy, litewski Colours of Bubbles czy też Blackout Problems.

Bilety Scena plenerowa, teren Studium WFiS UJ

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń oraz kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
10 minut temu