Scena Teatralna NOT

Scena Teatralna NOT zlokalizowana jest w Gdańsku. Początki jej działalności sięgają 2012 roku. Scena znajduje się w Domu Technika na Starym Mieście.

Rajska 6, 80-850 Gdańsk

Wydarzenia w Scena Teatralna NOT

Scena Teatralna powstała w wyniki inicjatywy stworzenia nowej, odrębnej sceny trójmiejskiej na wniosek Grzegorza Furgo – prezesa Agencji Kontakt. Sala teatralna jest niezwykle przestrzenna – poza parterem posiada również balkon. Łącznie w jej wnętrzu może pomieścić się około 500 widzów. Sala ma impresaryjny charakter, który sprawił, że od początków jej działalności występowały w niej liczne zespoły teatralne, organizowane były koncerty, festiwale a także spektakle dla dorosłych i dzieci oraz młodzieży. Celem powstania sceny było umożliwienie zwiększenia regularności pokazów. Podczas inauguracji działalności sceny wystawiono spektakl Dowód Teatru Polonia w Warszawie.

Repertuar w Scena Teatralna NOT

Scena Teatralna NOT oferuje szeroki repertuar wydarzeń. Do tej pory na deskach sceny odbyły się spektakle takie jak: Ostra Jazda, Złodziej, Małżeński Rajd Dakar, Przepraszam, co Pan tu robi?, Trathlon Story i wiele innych. Odbywają się tu również występy kabaretowe m.in. Marcina Dańca oraz stand-upy.

Bilety Scena Teatralna NOT

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

Andreas Vollenweider & Friends - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Andreas Vollenweider & Friends
5 minut temu