Scena Teatralna NOT

Scena Teatralna NOT zlokalizowana jest w Gdańsku. Początki jej działalności sięgają 2012 roku. Scena znajduje się w Domu Technika na Starym Mieście.

Rajska 6, 80-850 Gdańsk

Wydarzenia w Scena Teatralna NOT

Scena Teatralna powstała w wyniki inicjatywy stworzenia nowej, odrębnej sceny trójmiejskiej na wniosek Grzegorza Furgo – prezesa Agencji Kontakt. Sala teatralna jest niezwykle przestrzenna – poza parterem posiada również balkon. Łącznie w jej wnętrzu może pomieścić się około 500 widzów. Sala ma impresaryjny charakter, który sprawił, że od początków jej działalności występowały w niej liczne zespoły teatralne, organizowane były koncerty, festiwale a także spektakle dla dorosłych i dzieci oraz młodzieży. Celem powstania sceny było umożliwienie zwiększenia regularności pokazów. Podczas inauguracji działalności sceny wystawiono spektakl Dowód Teatru Polonia w Warszawie.

Repertuar w Scena Teatralna NOT

Scena Teatralna NOT oferuje szeroki repertuar wydarzeń. Do tej pory na deskach sceny odbyły się spektakle takie jak: Ostra Jazda, Złodziej, Małżeński Rajd Dakar, Przepraszam, co Pan tu robi?, Trathlon Story i wiele innych. Odbywają się tu również występy kabaretowe m.in. Marcina Dańca oraz stand-upy.

Bilety Scena Teatralna NOT

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie oraz bezpiecznie!

ØRGANEK  “Na razie stoję na razie patrzę" - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
ØRGANEK “Na razie stoję na razie patrzę"
2 minuty temu