Stadion Zagłębia Lubin

Stadion Zagłębia Lubin to stadion piłkarski zlokalizowany w Lublinie. Stadion w niepełnej części został otwarty w 2009 roku. Już w 2010 roku został rozegrany pierwszy mecz, już na w pełni wykończonym stadionie.

M. Skłodowskiej - Curie 98, 59-301 Lubin

Wydarzenia w Stadion Zagłębia Lubin

Obiekt powstał w miejscu starego stadionu GOS-u. Zlokalizowany jest tuż przy drodze krajowej nr 3 w Lubinie. Klubem rezydującym jest KGHM Zagłębie Lubin. Nowopowstały stadion spełnia wymagania stawiane dla stadionów 3 kategorii UEFA. Uczestnicy wydarzeń kulturalnych mają możliwość oglądać widowiska z bliskiej odległości – zaledwie 5,5 m. Dużą zaletą obiektu są również jednoczęściowe trybuny, których wysokość wynosi aż 14 metrów. Warto wspomnieć, że obiekt jest całkowicie zadaszony coumożliwia organizację imprez w różnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo, stadion posiada oświetlenie w postaci 150 jupiterów, dzięki czemu możliwe jest również nadawanie transmisji meczów w niezwykle wysokiej jakości. Trybuna główna posiada 600 siedzisk dla VIPów, a także 100 SuperVIP.

Koncerty w Stadion Zagłębia Lubin

Podczas licznie organizowanych koncertów i wydarzeń kulturalnych publiczność mogła wziąć usłyszeć brzmienia znanych i cenionych artystów polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Na terenie obiektu organizowany był m.in. Cuprum Hits Festival podczas którego wystąpili znani artyści tacy jak: Papa D, Captain Jack, Nana, Rednex, Dj Dune, Fun Factory czy też Loona i wiele więcej! Nie przegap kolejnych wydarzeń!

Bilety Stadion Zagłębia Lubin

Chcesz wziąć udział w jednym z planowanych wydarzeń? Już dziś możesz śledzić kalendarium wydarzeń i kupić bilety na wybrane wydarzenie przy pomocy serwisu biletowego TicketClub.pl. Nie przegap najważniejszych imprez kulturalnych! Nasz serwis pozwoli Ci zakupić bilety szybko, sprawnie i bezpiecznie!